“Dinamo” ar Jučeru vārtos uzvar regulārās sezonas pēdējā mačā 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti svētdien KHL regulārā čempionāta pēdējā spēlē savā laukumā ar 3:1 uzvarēja Bratislavas “Slovan”.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156

Rīdzinieku labā vārtus guva Roberts Bukarts, Mārtiņš Karsums un Džeimijs Džonsons. Savukārt, vārtos Māris Jučers atvairīja 23 no 24 metieniem, izcīnot pirmo pilnvērtīgo uzvaru pamatlaikā šosezon (iepriekšējā pret Maskavas “Spartak” viņš nāca laukumā uz maiņu).

„Dinamo” uz pēdējā maču nespēja izlikt pilnas četras maiņas, jo gripas dēļ malā palika Jēkabs Rēdlihs un Raitis Ivanāns. Juris Upītis jau iepriekš bija devies palīdzēt HK „Rīga”. Tāpēc Džeimijam Džonsonam nācās rauties divās maiņās.

Spēli nācās iesākt ar veco dziesmu – Gintam Meijam noraidījums un zaudēti vārti, bet turpinājumā „Dinamo” daudz dzīvojās pa pretinieku zonu. Pēc labas Krišjāņa Rēdliha pieslēgšanās uzbrukumam no vārtu priekšas vārtus guva Bukarts. Viesi īsti netika galā ar „Dinamo” presingu.

Otrais periods jau izvērtās krietni grūtāks, taču eksrīdzinieka Juraja Mikuša noraidījuma laikā lielisks plaukstas metiens devītniekā sanāca Mārtiņam Karsumam – 2:1 pēc 40 minūtēm. Pēdējā periodā vārtus vēl guva Džeimijs Džonsons, kuru arī atzina par labāko Rīgas komandas rindās.

“Dinamo” sezonu noslēdza ar divām uzvarām pēc kārtas, taču Rietumu konferencē ar 51 punktu palika pēdējā, 14. vietā. “Slovan” ar 78 punktiem ir sestajā vietā, taču viņus vēl var apsteigt Prāgas “Lev”.

Cerību kausa kvalifikācijas kārtā rīdzinieki 21. un 23. februārī sacentīsies ar Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.