“Dinamo” ar otro uzvaru nodrošina vietu “Latvijas Dzelzceļa” kausa finālā 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti svētdien “Arēnā Rīga” Latvijas Dzelzceļa (LDZ) kausa izcīņas spēlē ar 4:3 uzvarēja Maskavas apgabala “Atlant”, nodrošinot vietu finālā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Laukuma saimnieku labā divus vārtus guva Mārtiņš Karsums, kuru atzina par labāko “Dinamo” rindās, bet pa reizei precīzi meta Krišjānis Rēdlihs un Džeimijs Džonsons.

Mājinieki spēli sāka ļoti aktīvi un jau trešajā minūtē pēc Krišjāņa Rēdliha metiena no zilās līnijas atklāja rezultātu, bet trīs minūtes vēlāk Rēdliha piespēlēto ripu vārtos pārvirzīja Džonsons, panākot 2:0 rīdzinieku labā. Līdz pārtraukumam “Atlant” vienus vārtus atguva, kad Māri Jučeru, raidot ripu no iemetiena apļa, pārspēja Nikolajs Ļemtjugovs. Otrajā trešdaļā viesi panāca izlīdzinājumu, kad pie Jučera atsistās ripas vārtu priekšā pirmais nonāca Junass Andersons.

Otro reizi vadībā Rīgas “Dinamo” izvirzījās spēles 47. minūtē, kad Karsuma mestā ripa gar pretinieku vārtiem atsitās pret Ivana Višņevska slidu, mainīja virzienu un ieslīdēja Juso Riksmana vārtos. Taču arī šoreiz Krievijas klubs atjaunoja līdzsvaru, jo piecas minūtes pirms pamatlaika beigām mērķi sasniedza Janes Niskalas mestā ripa no tālas distances. Pēdējais vārds šajā spēlē tomēr piederēja mājiniekiem, kuru uzbrukuma līderis Karsums minūti vēlāk, nocīnoties līdz galam pretinieku vārtu priekšā, guva uzvaras vārtus.

Karsums turnīra divās spēlēs ir guvis jau piecus vārtus, jos sestdien viņš trīs ripas ieraidīja Somijas kluba Espo “Blues” cietoksnī.

Rīgas “Dinamo” izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs, jo sestdien ar 4:3 uzvarēja “Blues”. Divi panākumi ir arī Miķeļa Rēdliha pārstāvētajai Jaroslavļas “Lokomotiv”, kas svētdien ar 3:2 uzvarēja “Blues”, bet sestdien ar 4:2 pārspēja “Atlant”.

Pirmdien turnīrā ir brīvdiena, bet otrdien Rīgas “Dinamo” grupu turnīra noslēgumā tiksies ar “Lokomotiv”, ar kuru trešdien spēlēs arī finālā par pirmo vietu, kamēr par trešo spēlēs “Blues” un “Atlant” komandas.