“Dinamo” atkal pagarinājumā pieveic “Jugra” 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti, pateicoties lieliskam Mikaēla Telkvista sniegumam vārtos, otrdien Hantimansijskā papildlaikā ar 2:1 uzvarēja “Jugra”.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Rīdzinieku labā pamatlaikā vārtus guva Kails Vilsons, bet pagarinājumā vairākumu realizēja Pols Šekura. Mača lielāko daļu pārsvars piederēja mājiniekiem, tomēr “Dinamo” vārtos teicami darbojās Telkvists, atvairot 36 no 37 metieniem.

“Jugra” līdz mačam pret Rīgu 15 spēlēs bija izcīnījusi tikai divas uzvaras, taču vismaz abos mačos pret “Dinamo” demonstrēja ļoti pieklājīgu sniegumu. Viņnedēļ Rīgā mūsējie bija pārāki papildlaikā ar 4:3. Savās mājās “Jugra” spēlēja tikpat aktīvi, metot pie katras iespējas un sagādājot daudz darba Mikaēlam Telkvistam, kurš ierindā bija atgriezies pēc vienas spēles izlaišanas.

Pirmie gan vadībā izvirzījās rīdzinieki – Vilsons septītajā minūtē vairākumā trāpīja devītniekā ļoti līdzīgi kā iepriekšējā mačā mūsējo vārtos ripu raidīja Omskas “Avangard” uzbrucējs Sergejs Širokovs. Pēcāk pirmajā periodā, kad uz noraidīto soliņa atradās Arvīds Reķis, “Jugra” panāca izlīdzinājumu, skaitlisko vairākumu realizējot Veli-Mati Savinainenam.

Arī otrajā periodā un trešā sākumā aktīvāki bija mājinieki. Vairākas reizes “Dinamo” aizsargi pieļāva neprecizitātes, un tikai mājinieku izšķērdība uzbrukumu noslēgumos ļāva rezultātam palikt nemainīgam. Rīdziniekiem iniciatīvu izdevās iegūt pēdējās trešdaļas gaitā, pārejot uz spēli trijās maiņās. Vienā no uzbrukumiem Pols Šekura lieliski apslidoja vārtus un “Jugra” vārtsargs Mihails Birjukovs tikai pēdējā brīdī izglāba komandu. Papildlaikā “Dinamo” ieguva iespēju spēlēt vairākumā un šoreiz jau veiksmīgāks bija Šekura – pēc viņa metiena ripu bloķēja Hantimansijskas komandas aizsargs, taču tā saglabāja virzību uz vārtiem un ieripoja Birjukova cietoksnī.

Šajā mačā Georgija Pujaca vietā spēlēja Rodrigo Laviņš, kurš laukumā atgriezās pēc mēneša pārtraukuma.

Rīdzinieki ar 30 spēlēs iegūtiem 59 punktiem Rietumu konferencē saglabā trešo vietu un izbraukumu noslēgs ceturtdien Jekaterinburgā pret “Avtomobilist”, kas šodien savā laukumā ar 0:2 zaudēja mūsu tuvākajiem sekotājiem tabulā Maskavas “CSKA”.