“Dinamo” atspēlē trīs vārtu deficītu, tomēr zaudē piekto maču 0

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā hokeja komanda Maskavas “Dinamo” pirmdien Gagarina kausa izcīņas fināla piektajā mačā savā laukumā ar 3:4 zaudēja Čeļabinskas “Traktor”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Sērijā līdz četrām uzvarām maskavieši saglabā vadību ar 3:2.

Čeļabinskas hokejisti lieliski iesāka spēli un izmantoja vairākas mājinieku kļūdas. Staņislavs Čistovs, Antons Gļinkins un Vladimirs Antipovs pirmajā periodā panāca viesiem pārsvaru 3:0. Pārtraukumā Znaroka komanda izanalizēja pieļautās kļūdas un lieliski aizvadīja otro periodu, panākot izlīdzinājumu 3:3. Vārtus mājiniekiem guva Mareks Kvapils, Jakubs Petružaleks un Sergejs Soins.

“Traktor” labā uzvaras vārtus piecas minūtes pirms pamatlaika beigām iemeta Andrejs Kosticins.

Tādējādi komandas atkal atgriezīsies Čeļabinskā, lai trešdien aizvadītu sērijas sesto maču.