dinamoriga.eu

“Dinamo” atstāj sausā Aļmetjevsku un svin otro uzvaru pārbaudes mačos 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” otrajā pārbaudes spēlē pirms jaunās sezonas ceturtdien izcīnīja uzvaru pret Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) komandu Aļmetjevskas “Ņeftjaņik”.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24

Piņķos notikušajā mačā “Dinamo” komanda bija pārāka ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).

Pirmajā trešdaļā Latvijas klubu vadībā izvirzīja uzbrucējs Artūrs Kuzmenkovs, kurš bija precīzs vairākumā trešdaļas 16.minūtē. Otrās trešdaļas izskaņā viņš iesaistījās kautiņā pie sāncenšu vārtiem, bet pāris sekundes pēc abpusēja noraidījuma saņemšanas 2:0 panāca Mārtiņš Cipulis, kuram rezultatīvi piespēlēja Andris Džeriņš un Lauris Bajarūns.

Trešās trešdaļas pašā vidū 3:0 “Dinamo” labā panāca Pols Šekura, kuram precīzi asistēja Roberts Bukarts un Miks Indrašis, bet četras minūtes pirms cīņas noslēguma ar noraidījumu līdz mača beigām tika sodīts Rodrigo Laviņš.

Šim mačam Rīgas kluba rindās tika pieteikti četri pilni spēlētāju piecinieki un divi vārtsargi, bet ārpus sastāva šoreiz palika tādi spēlētāji kā Sandis Ozoliņš, Arvīds Reķis, Georgijs Pujacs, Marcels Hosa, Aleksandrs Ņiživijs, Gints Meija un Kails Vilsons.

Šajā mačā rīdzinieku sastāvā bija aizsargs Mārtiņš Porejs, par kura pārcelšanos uz Somiju jau iepriekš paziņoja šīs valsts otrās spēcīgākās līgas – “Mestis” – komanda Joensū “Jokipojat”, ar kuru Rīgas klubam jau pagājušajā sezonā bija izveidota sadarbība.

Tāpat “Dinamo” rindās spēli aizvadīja aizsargs Edmunds Augstkalns, kurš uz šo maču tika izsaukts no Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) kluba “Rīga”, un uz pārbaudes laiku uzaicinātais čehu uzbrucējs Marsels Haščāks.