foto – LETA

“Dinamo” desmitais zaudējums pēc kārtas 3

Zaudējumu purvā iestigusī Latvijas komanda Rīgas “Dinamo”, kurai šobrīd ir kluba vēsturē garākā neveiksmju sērija, trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izbraukumā Ņižnekamskā ar rezultātu 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) piekāpās vietējai “Ņeftehimik” vienībai.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Kaut “Ņeftehimik” komanda nerādīja labu sniegumu, Rīgas “Dinamo” vienība atkal bija bezzobaina uzbrukumā, tā arī nespējot pārspēt Iļja Ježovu un piedzīvojot jau desmito zaudējumu pēc kārtas.

Piecās izbraukuma sērijas spēlēs Rīgas “Dinamo” kopā iemeta sešus vārtus, paliekot bez kopvērtējuma punktiem. Nākamie divi mači rīdziniekiem būs savā laukumā, kur arī šosezon vēl nav nopelnīti kopvērtējuma punkti.

Rezultātu trešdienas mača 15.minūtē atklāja Pāvels Kuļikovs, bet otrās trešdaļas 16.minūtē izcēlās Pāvels Zdunovs.
Maču Rīgas “Dinamo” kārtējo reizi neiesāka veiksmīgi un pirmā palika mazākumā, kad uz noraidīto soliņa devās Terijs Galjardi. Tiesa šīs divas minūtes Latvijas komanda, kas mazākumā ir vājākā līgā, izturēja. Drīz vien arī rīdzinieki tika pie vairākuma, tomēr arī viņi neko bīstamu izveidot nespēja un mačs turpinājās līdzvērtīgi.
Kaut ilgstoši ļoti bīstami momenti tā arī netika izveidoti, piecas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām “Ņeftehimik” vienība pārņēma vadību, kad ātrajā uzbrukumā pirmais metiens lidoja garām, tomēr mājinieki atguva ripu un veica piespēli no aizvārtes, Kuļikovam nekļūdoties. Arī pēc vārtu guvuma turpinājās ļoti mierīga spēle un rīdzinieki izturēja vēl vienu mazākumu, ko bija sagādājis Vitālijs Pavlovs, pēc 20 spēlētām minūtēm esot iedzinējos ar 0:1.

Otro trešdaļu daudz labāk sāka rīdzinieki un astotajā minūtē Denijam Kristo bija lieliska iespēja panākt izlīdzinājumu – pirmo viņa raidījumu atvairīja vārtsargs Iļja Ježovs, bet atkārtotais lidoja pret stabu. Jau brīdi vēlāk “Ņeftehimik” guva vārtus, tomēr pirms tam Rīgas “Dinamo” vārtsargs Džastins Pīterss bija izstūmis vārtus, līdz ar to rezultāts nemainījās.
Kaut cīņa ritēja līdzīgi, trešdaļas beigās “Ņeftehimik” tomēr izcēlās otro reizi – atkal epizode sākās no aizvārtes, ripai no turienes nokļūstot vārtu priekšā un pēc tam haotiskā situācijā, kur bija daudzi spēlētāji, tika ieraidīta vārtos.
Trešdaļas beigās pret jauno Emīlu Ģēģeri bija noteikumu pārkāpums un Rīgas “Dinamo” nopelnīja vairākumu, tomēr tas viss netika izspēlēts, jo jau nepilnu minūti vēlāk arī viesi tika pie noraidījuma. Otrā trešdaļa tā arī noslēdzās ar rezultātu 0:2.

Trešajā trešdaļā “Ņeftehimik” hokejisti trīs reizes noraidījās, tomēr sešas vairākuma minūtes Rīgas “Dinamo” neizmantoja, samierinoties ar kārtējo zaudējumu. Bez gūtiem vārtiem Latvijas vienība palika otro reizi šosezon.
Šajā mačā Rīgas “Dinamo” rindās laukumā atgriezās Miķelis Rēdlihs, kurš sezonas pirmās spēles pirmajā trešdaļā guva žokļa lūzumu.

Deviņu gadu Rīgas “Dinamo” komanda pret “Ņeftehimik” piedzīvoja tikai septīto zaudējumu, tomēr jau trešo sezonu pēc kārtas rīdzinieki Ņižņekamsku pametīs ar neveiksmi.

Rīdzinieki pēdējos desmit mačos palikuši bez punktiem, turpinot uzlabot antirekordu. Līdz šim vienībai garākā bija astoņu zaudējumu sērija. Piecas neveiksmes tika piedzīvotas mājās, bet pēc tam sekojuši arī pieci zaudējumi izbraukuma sērijā.