Foto – Juris Kalniņš

“Dinamo” eksuzbrucējs Šags plosās Augsburgā 1

Bijušais Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” leģionārs Džastins Šags svētdien guva “hat-trick” un palīdzēja viņa un latvieša Arvīda Reķa pārstāvētajai Augsburgas “Panther” tikt pie panākuma Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) mačā.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

“Panther” svētdien savā laukumā rezultatīvā mačā ar 6:5 (1:2, 2:0, 2:3, 1:0) pagarinājumā pieveica Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”.

Par šī mača galveno varoni kļuva tieši Šags, kurš otrajā un trešajā trešdaļā guva pa vārtiem, bet pagarinājuma pēdējā minūtē ar precīzu “bullīti” nodrošināja mājiniekiem uzvaru.

Šags šo sezonu sāka Rīgas “Dinamo”, bet neapmierinošā snieguma dēļ decembrī tika atbrīvots. Kanādietis Augsburgas komandā pamanījies aizvadīt septiņas spēles, kurās guvis sešus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

Reķis šajā mačā spēlēja otrajā “Panther” virknējumā, bet palika bez rezultativitātes punktiem.

Reķis šosezon 28 mačos guvis četrus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Citā svētdienas mačā zaudējumu piedzīvojusi pieredzējušā latviešu uzbrucēja Herberta Vasiļjeva pārstāvētā Krēfeldes “Pinguine”, kas savā laukumā ar 1:3 (1:2, 0:1, 0:0) piekāpās Štraubingas “Tigers”.

Vasiļjevs, spēlēdams otrajā uzbrucēju virknējumā, ar rezultativitāti neatzīmējās. Šosezon latvietis 36 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles,

Turnīra līdere ar 77 punktiem 36 mačos ir Minhenes “Red Bull” vienība. “Panther” ar 64 punktiem 36 spēlēs ieņem sesto vietu, kamēr “Pinguine” ar 37 punktiem atrodama 12.pozīcijā 14 komandu vidū, bet divas vājākās vienības ir punkta attālumā.