dinamoriga.eu

“Dinamo” finālā zaudē “Spartak” 0

Rīgas “Dinamo” sestdien ar 2:3 zaudēja Maskavas “Spartak” hokejistiem Ņižņijnovgorodas gubernatora kausa izcīņas finālspēlē, informē sacensību rīkotāji.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Latvijas kluba labā vārtus guva Elvijs Biezais un Miks Indrašis. Pekas Rautakallio trenētā komanda piedzīvoja pirmo zaudējumu četrās cīņās un Ņižņijnovgorodā notiekošo pārbaudes turnīru noslēdza otrajā vietā.

Maskavas “Spartak” pirmajā trešdaļā pēc Štefana Rūžičkas un Aleksandra Hohlačova metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, abas reizes Mikaēlu Telkvistu pārspējot ar atkārtotu metienu. Biezais otrās trešdaļas sākumā ar metienu vārtu tuvējā stūrī samazināja starpību līdz minimumam, bet trešā perioda sākumā Rūžička skaitliskajā vairākumā atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Cerības uz izglābšanos rīdzinieki ieguva pusotru minūti pirms pamatlaika beigam, kad Indrašis guva otros vārtus, ar spēcīgu metienu no zilās līnijas trāpot vārtu augšējā stūrī, taču panākt neizšķirtu, arī nomainot Telkvistu pret sesto laukuma spēlētāju, “Dinamo” nespēja.

Pēc spēles apbalvošanā par turnīra labāko vārtsargu atzina Rīgas “Dinamo” ripu ķērāju Māri Jučeru, kurš izcīnīja divas uzvaras divās spēlēs, bet Aleksandrs Ņiživijs par diviem gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm saņēma turnīra rezultatīvākā spēlētāja balvu. Par turnīra labāko uzbrucēju atzina “Torpedo” hokejistu Metu Elisonu, bet labākā aizsarga balva tika Maskavas “Spartak” hokejistam Šonam Morisonam.

Maskavas “Spartak” revanšējās par zaudējumu abu komandu spēlē grupu turnīrā, kad rīdzinieki guva uzvaru pagarinājumā ar 3:2. Latvijas klubs pēc tam ar 5:3 uzvarēja arī Maskavas “Dinamo”, bet ar 3:0 Ņižņijnovgorodas “Torpedo”. Turnīra saimnieki sestdien spēlē par trešo vietu ar 4:2 uzvarēja Kontinentālās hokeja līgas iepriekšējās sezonas čempionus Maskavas “Dinamo”.

Gatavojoties KHL sezonai Rīgas “Dinamo” vēl aizvadīs Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņu, kas no 25. līdz 29. augustam notiks “Arēnā Rīga”.

KHL regulāro čempionātu rīdzinieki sāks 6. septembrī viesos pret Prāgas “Lev”.