dinamoriga.eu

“Dinamo” gadu noslēdz ar bezzobainu zaudējumu Čehovā 0

Rīgas ”Dinamo” sestdien savā pēdējā spēlē 2012. gadā Čehovā ar 1:3 zaudēja vietējai ”Vitjaz” un atkāpās uz 13. vietu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences turnīra tabulā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10
Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”

Vienīgos vārtus ”Dinamo” labā guva Aleksandrs Žirū. Vārtsargs Mikaēls Telkvists atvairīja 28 metienus. ”Dinamo” piedzīvoja 26. zaudējumu 39 spēlēs nespējot otro reizi sezonā gūt vismaz divas uzvaras pēc kārtas. Vienīgo reizi tas rīdziniekiem izdevās oktobra vidū, kad savā laukumā viena pēc otras tika pieveiktas Novokuzņeckas ”Metallurg” un Habarovskas ”Amur”.

Pirmajā periodā Artemijs Panarins ar precīzu metienu no iemetiena apļa pārsteidza Telkvistu izvirzot ”Vitjaz” vadībā, tomēr pēc nepilnām piecām minūtēm Aleksandrs Žirū no vārtu priekšas rezultātu izlīdzināja. Turpinājumā tiesneši piešķīra strīdīgu soda metienu uz ”Dinamo” vārtiem, taču Jevgeņijs Timkins raidīja ripu vārtiem garām. Dinars Hafizuļins tūlīt pēc iemetiena minūti pirms pirmā perioda beigām guva otros vārtus mājiniekiem.

Otrajā periodā Trevors Giliss un Raitis Ivanāns saņēma piecminūšu sodu par kautiņu. Turpinājumā šī pauze spēles gaitā nāca vairāk par labu mājiniekiem. Džeimijs Džonsons gan vēl neizmantoja labu iespēju panākt izlīdzinājumu, taču Telvists bija spiests glābt viesu vārtus līdz Timkins apspēlēja Krišjāni Rēdlihu pagriezienā un kritienā guva ”Vitjaz” trešos vārtus.

Spēles atlikušajā laikā, trešajā periodā rezultāts vairs nemainījās. Spēles izskaņā Telkvists tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. Līdz regulārās sezonas beigām rīdziniekiem atlikušas 13 spēles. Nākamo no tām ”Dinamo” aizvadīs 3. janvārī Minskā.