×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
24. jūlijs, 2012
Drukāt

«Dinamo» hokejisti lej sviedrus Valmierā


Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

“Jāstrādā pie visa!” vakar, sākot 11 dienu treniņu nometni Vidzemes olimpiskajā centrā Valmierā, sacīja Rīgas “Dinamo” hokejistu galvenais treneris Peka Rautakallio.

 

Komanda, sadalījusies divās grupās, viena uz ledus, otra – zālē, svīda divas stundas no rīta un tikpat vakarā, bet vārtsargi uz ledus izgāja 30 minūtes agrāk. Šis ir posms, kad pirms sezonas jāizveido pamatīga fiziskā bāze.

“Uz papīra neizskatāmies labākā komanda, taču smagi strādāsim un darīsim visu, lai fani ar mums varētu lepoties,” sola Rautakallio. “Nav tik lielas nozīmes, kurā divīzijā esam, jo katru vakaru ir grūta cīņa neatkarīgi no tā, kurā pilsētā spēlējam. Ne no viena nebaidīsimies.” Spēlētāji bija labā noskaņojumā un apņēmības pilni cīnīties par vietu komandas sastāvā, īpaši jaunie hokejisti. 
Šobrīd treneru rīcībā ir sešas laukuma spēlētāju maiņas un trīs vārtsargi. Treneri īpašu vērību gribot pievērst jaunajiem, lai novērtētu viņu varēšanu.

Valmierā rīdzinieki trenēsies līdz 2. augustam, pirmais pārbaudes mačs būs dienu vēlāk Daugavpilī pret Minskas “Dinamo”, bet kopumā paredzētas desmit pārbaudes spēles.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+