“Dinamo” izbraukumu noslēdz ar zaudējumu Jekaterinburgā 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti ceturtdien izbraukuma ceturtajā mačā Jekaterinburgā zaudēja “Avtomobilist” ar 1:3. Vienīgos vārtus viesiem guva jaunais uzbrucējs Rustams Begovs, savā sestajā spēlē KHL izceļoties pirmo reizi.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Apzinoties, ka “Dinamo” noslēdz tālu un grūtu izbraukumu (divi no trīs mačiem beigušies pagarinājumā), mājinieki jau no sākuma centās uzturēt augstu spēles tempu. Pirmā perioda vidū nepamatotu noraidījumu par simulāciju saņēma Begovs un “Avtomobilist” vairākumā izvirzījās vadībā. Vēl pirmajā periodā Begovs paspēja reabilitēties, esot pirmais pie vārtsarga atsistās ripas pēc Māra Bičevska metiena. Ceturtās maiņas uzbrucējiem ierasti ir mazākais spēles laiks un, iespējams, tieši iekrātās spēka rezerves ļāva arī turpinājumā aktīvi presingot un turēt ripu pretinieku zonā.

Otro trešdaļu mājinieki uzsāka lieliski, taču vārtus gūt palīdzēja Aleksandra Ņiživija misēklis uzbrukuma zonā. Sekojošā pretuzbrukumā, labi pacīnoties vārtu priekšā, mājinieki vēlreiz izvirzījās vadībā. “Avtomobilist” turpināja uzbrukt, reizi trāpīja pa vārtu stabu un 33. minūtē arī trešo reizi pārspēja Mikaēlu Telkvistu.

Trešajā periodā “Dinamo” treneri ķērās pie tradicionālā brīnumsalmiņa – Polu Šekuru piemeta pie Marsela Hosas un Kaila Vilsona. Komandai bija vairākas izdevības, taču vārtos lielisks bija Jakubs Kovaržs, neļaujot rīdziniekiem izglābties.

“Dinamo” no četru maču izbraukuma pārveda divas uzvaras pamatlaikā jeb četrus punktus no 12 iespējamiem. Pēc ilga laika Latvijas komanda atdeva Rietumu konferences trešo pozīciju un ar 31 spēlē iegūtiem 59 punktiem ir ceturtie. Tikpat ir arī šodien Hantimansijskā uzvaru guvušajai Maskavas “CSKA” (4:3), bet viņiem vairāk uzvaru pamatlaikā. Rīdziniekiem šogad atlikuši tikai mājas mājas mači, pirmais no tiem svētdien pret Mitišču “Atlant”, kuru oktobra beigās izbraukumā pēcspēles metienos pieveicām ar 2:1. “Atlant” Rietumu konferencē atrodas 11. pozīcijā.