“Dinamo” kritiens turpinās – piektais zaudējums pēc kārtas 0

Rīgas “Dinamo” otrdien piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

“Dinamo” pretinieku laukumā ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās Astanas “Baris” hokejistiem.

Vienīgos vārtus “Dinamo” rindās guva Līnuss Videls, bet “Baris” sastāvā ar precīziem metieniem izcēlās Ņikita Mihailis, Darens Dics un Kevins Dalmens.

Rīdzinieki iedzinējos nonāca ātri, jo viesu komandas hokejisti nesapratās aizsardzībā. Rezultātā viens pret vienu ar Kristeru Gudļevski aizslidoja Mihailis, kurš savu iespēju, neviena netraucēts, izmantoja.

“Dinamo” pēc tam radās iespēja spēlēt vairākumā, taču cīņa nevienādos sastāvos ritēja tikai vienu minūti, jo noteikumus pārkāpa viens no Rīgas komandas līderiem Matiass Mitinens. Pēc tam nākamo četru minūšu laikā pārkāpumi sekoja viens pēc otra, jo divreiz uz noraidīto soliņa pabija “Baris” hokejisti, bet vienreiz viesu spēlētājs Sergejs Gimajevs.

Spēles rezultāts gan turpmāko 20 minūšu laikā nemainījās, un “Baris” pirmo trešdaļu noslēdza ar minimālu pārsvaru.

Otrajā periodā “Baris” joprojām bija disciplīnas problēmas, jo vēl divas reizes tika pārkāpti noteikumi, turklāt rīdziniekiem īsu brīdi bija iespēja spēlēt piecatā pret trim “Baris” spēlētājiem. Viesiem gan bija grūtības realizēt savas iespējas un arī visai garais vairākums netika izmantots.

Kamēr “Dinamo” nespēja gūt vārtus, “Baris” rindās rezultāta starpību nepilnas 40 sekundes pirms perioda beigām dubultoja kanādietis Dics, kurš ripu vārtos meta ar spēcīgu plaukstas metienu, ļaujot savai vienībai pozitīvi noslēgt arī otro mača nogriezni.

Noslēdzošajā trešdaļā rezultāta starpību palielināja Dalmens, kurš kādā no mājinieku izspēlēm saņēma ripu kreisajā malā pretinieku aizsardzības zonā un ar pirmo pieskārienu raidīja to mērķī, Gudļevskim šajā spēlē kapitulējot trešo reizi.

Spēles turpinājumā “Dinamo” vienus vārtus atspēlēja, kad ar precīzu metienu izcēlās vienības rezultatīvākais spēlētājs Videls, kurš ir arī visas līgas dalīti rezultatīvākais hokejists ar 11 vārtiem un desmit rezultatīvām piespēlēm. Vairāk vārtus gan viesi vairs neguva un piedzīvoja kārtējo neveiksmi.

Rīdziniekiem šobrīd ir piecu zaudējumu sērija, kas sākās vēl savās mājās, kad ar 1:4 tika zaudēts “Soči” vienībai, bet pēc tam ar 3:7 tika kapitulēts tieši “Baris”, piecus vārtus ielaižot jau pirmajā periodā. Savukārt izbraukuma sērija tika uzsākta ar zaudējumu 2:5 pret Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija trenēto Omskas “Avangard”, kam sekoja neveiksme svētdien ar 3:6 pret līgas pastarīti Novosibirskas “Sibirj”.

Ja sezonu Ģirta Ankipāna trenētā komanda sāka ar piecām uzvarām astoņās spēlēs, tad tagad septiņos mačos ir izcīnīta tikai viena uzvara.