×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
24. oktobris, 2016
Drukāt

“Dinamo” neveiksmes risina psihologi, iemeslus atrod fanu bungošanā (7)

LETALETA

Rīgas “Dinamo” meklē neveiksmīgās sezonas cēloņus, jo pēdējā vieta KHL čempionātā mundiera pogas nespīdina. Kaut kādi iemesli viņnēdēļ tika atrasti. Vaina ne tikai spēlētājos un treneros (tos pagaidām neviens nemaina), vaina esot komandas fanos.

Pēc komandas kārtējā zaudējuma, kas šoreiz bija iekritis pret kūrortpilsētas Soču komandu, Rīgas lielkluba valdes loceklis Priedes kungs uz sarunu aicinājis fanu kluba pārstāvjus. Tā notikusi profesionāla psihologa ar lielu darba pieredzi klātbūtnē un lielākie aizrādījumi tikuši fanu kluba buņģierim. Bungošana aizraujot līdzi tribīnes, bet pie saviem vārtiem šī enerģija nonākot pie pretinieka un tādēļ ripas birst “Dinamo” vārtos.
Tāpat runā, ka “Dinamo” pieaicinātais psihologs, apmeklējot pēdējās neveiksmīgās spēles un vērojot neprasmīgo pēcspēlēs metienu izpildi, nospriedis, ka pēc katra neiemestā metiena tribīņu nopūta ietekmē spēlētājus, kuri arvien vairāk baidoties mest katru nākamo metienu.

Viss ģeniālais ir tik vienkāršs! Vainīgie ir atrasti. Tagad atliek tikai ieteikt nākamās spēles aizvadīt aiz slēgtām durvīm un būsim uz uzvaru takas. Daļēji tas nākamā mēneša laika arī notiks, pa divām reizēm spēlējot Liepājā, Piņķos un Tallinā.
Aculiecinieki gan stāsta, ka ar bullīšu realizāciju komandai daudz labāk neesot veicies arī treniņā, kurā skatītāju elsu un fanu bungošana nebija.

Rīgas “Dinamo” fanu kluba pārstāvji pagaidām iztiek bez skaļiem secinājumiem. Nenoliedzami, fanu sektorā esošo atbalstītāju skaits šajā sezonā ir būtiski sarucis atbilstoši vietai turnīra tabulā. Tomēr tā joprojām ir publikas daļa, kura hokeja spēlē notur vēl kaut kādu “dzīvību”. Tagad starp līdzjutējiem ir neziņa un ir tādi, kas pēc šādām kluba vadības pērlēm līdzi jušanai atmetīs ar roku. Kas zina, vai drīzumā nepienāks brīdis, kad tukšā fanu sektorā varēs sēdēt paši “Dinamo” akcionāri, psihologi un aizjūras šamaņi…

Tikmēr sešas spēles pēc kārtas zaudējusī komanda gatavojas nākamajam izbraukumam, kura ietvaros 26. oktobrī būs jāspēlē pret Maskavas “Dinamo”, 28. oktobrī pret Podoļskas “Vitjaz”.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Tagad viņiem fani vainīgi? Sējēj un pārējie lohi jūs nesaprotat kad jūs paši esat šo visu problēmu cēlonis? Jūs jau tā esat šogad bomži un fani ir vienīgais jūsu barošanas avots? Debīliķi ejiet padročīt točiņā var būt paliks vieglāk samierināties?

  2. Sejej un Priede ATKAPIES!Fani boikotejam kamer nebus Atvainosanas !!!

  3. Sejej un Priede ATKAPIES!Fani boikotejam kamer nebus Atvainosanas !!!

  4. Es arī uzskatu ka faniem tur nevaidzētu atrasties arī bez bungām, viņi vienkārši to nav pelnījuši. Kaut gan neesmu nekāds pseidopsihologs.

  5. Priede! Jūs esi debils! Visa Dinamo neveiksmju galvenais cēlonis esiet Jūs. Viss sākās kad iznīcinājāt savu mārketinga nodaļu, kas iespējams bija labākā visā valstī un visā KHL! Lūk pie kā noveda taupība, skaldot matus. Ko var prasīt no čaļiem laukumā un faniem, kas viņus uzticami atbalsta, ja ir tāda nekompetence no vadības. Kā Jums nav neērti tā izteikties presē, labāk tūlīt rakstiet atlūgumu un brauciet strādāt Kunluņ, tur Jūs sapratīsieties, tur tribīnēs ar faniem problēmas nav!

  6. Hahahahahahahahahahaha

Draugiem Facebook Twitter Google+