„Dinamo” parāda raksturu, bet zaudē Ozoliņa „Atlant” 0

Rīgas „Dinamo” hokejisti svētdien, cīņas gaitā zaudējot ar 1:5, atspēlēja trīs vārtus, tomēr izglābties nespēja un pret Mitišču „Atlant” piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas – 4:5.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Mačā pret „Atlant” rīdzinieku vārtos ceturto cīņu pēc kārtas stājās Māris Jučers. „Dinamo” vārtsargu treneris Mika Tarvainens skaidroja, ka Mikaelam Telkvistam nav savainojums, vienkārši Māris ilgi sēdējis rezervē un tagad viņam jādod iespēja spēlēt. Bet ekspakteinis Guntis Galviņš sēžot tribīnēs, jo Ābols ir apmierināts ar pārējo aizsargu spēli – tā treneris teica pēc zaudējuma „Torpedo”. Pret dzeltenajiem ne Māris, ne aizsargi nebija uzdevumu augstumos.

Pēc Nikolaja Žerdeva un Junasa Andersona aizbraukšanas (attiecīgi uz „Ak Bars” un „Torpedo”) Sandis Ozoliņš ir „Atlant” otrs rezultatīvākais spēlētājs (33 spēlēs 1+14), ja neskaita no Habarovskas iegūto aizsargu Aleksandru Osipovu, kurš „Amur” rindās bija iekrājis par trim punktiem vairāk. Mitišču vienības galvenais treneris Sergejs Svetlovs Ozoliņam liek spēlēt arī mazākumā, un Ozo 40 gadu vecumā ir lielākais spēles laiks komandā (21:07).

Pirmajā periodā labākā iespēja gūt vārtus bija Ģirtam Ankipānam, taču viņš nerealizēja soda metienu. Turpretim Iļja Krikunovs vairākumā savu momentu garām nepalaida.

Otrais periods iesākās ar Mika Indraša golu 11. sekundē, bet jau pēc nepilnas minūtes viesus atkal vadībā izvirzīja Andreass Enkvists. Mārtiņa Poreja kļūda uz pretinieku zilās līnijas un Mika Indraša – Arvīda Reķa misēklis vairākumā rezultējās divos Maksima Majorova realizētos pretuzbrukumos – 1:4 pēc diviem periodiem.

Trešajā periodā „Atlant” panāca četru vārtu pārsvaru, taču mājinieki nepadevās. Vārtus guva aizsargi Arvīds Reķis un Jēkabs Rēdlihs, pēdējā minūtē vairākumu realizēja Mārtiņš Karsums. Pēdējās sekundēs rīdzinieki vēl izveidoja bīstamu momentu, taču izglābties neizdevās – 4:5.

Ar 45 spēlēs iegūtiem 45 punktiem „Dinamo” Rietumu konferencē ieņem 13. Vietu un nākamo spēli aizvadīs otrdien pret Jaroslavļas „Lokomotiv”.