“Dinamo” pārbaudes turnīrā Ņižņijnovgorodā piedzīvo otro zaudējumu 0

Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” ceturtdien Ņižņijnovgorodā Gubernatora kausa mačā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) piekāpās Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Latvijas vienības vārtus šajā mačā sagāja krievs Timurs Biļalovs, kurš līdz ar to nomainīja iepriekšējā cīņā spēlējušo Kristeru Gudļevski.

Pirmajā trešdaļā “Avtomobilist” komandu vadībā izvirzīja Dens Sekstons, tomēr 28.minūtē lietuviešu aizsargs Nerijus Ališausks panāca izlīdzinājumu, tomēr vien pāris minūtes vēlāk pretinieki atkal ieguva vadību.

Tiesa, 50.minūtē Rīgas “Dinamo” kanādiešu uzbrucējs Kevins Klārks panāca neizšķirtu, taču uzvaru Krievijas vienībai nepilnas astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām nodrošināja Anatolijs Goliševs. Lai arī noslēdzošajās minūtēs rīdzinieki radīja labu spiedienu uz sāncenšu vārtiem, izglābties no neveiksmes viņiem neizdevās.

Pēc mača komandas aizvadīja arī pēcspēles metienu sēriju, kurā Latvijas komanda piekāpās ar 0:1.

Ar 11 punktiem četrās spēlēs “Avtomobilist” ir šī pārbaudes turnīra kopvērtējuma pirmajā vietā, kamēr rīdzinieki ar sešiem punktiem ir otrie, taču konkurenti aizvadījuši par vienu maču mazāk.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka turnīra pirmajā mačā Rīgas vienība ar 1:4 piekāpās Maskavas “Dinamo”, bet pēc tam ar 4:2 uzvarēja Minskas “Dinamo” vienību, kamēr otrdien ar 1:0 pārspēja turnīra saimnieci Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.

Rīgas “Dinamo” šo turnīru noslēgs piektdien pret Maskavas “Spartak”.

Uz pārbaudes turnīru rīdzinieki devušies ar trim vārtsargiem, desmit aizsargiem un 19 uzbrucējiem.

Sastāvā ir 22 spēlētāji ar spēkā esošiem līgumiem – vārtsargi Kristers Gudļevskis un Timurs Biļalovs, aizsargi Uvis Balinskis, Keids Feirčailds, Roberts Kaļķis, Metjū Majone, Kristaps Sotnieks, Dmitrijs Šuļeņins, Marks Zaneti, Kristaps Zīle, kā arī uzbrucēji Oskars Batņa, Daniels Bērziņš, Kevins Klārks, Lauris Dārziņš, Andris Džeriņš, Emīls Ģēģeris, Brendons Makmilens, Gints Meija, Matiass Mitinens, Frenks Razgals, Miķelis Rēdlihs un Līnuss Videls.

Savukārt ar pārbaudes laika līgumiem komandā atrodas vārtsargs Maksims Tretjaks, aizsargi Nerijus Ališausks un Roberts Mamčics, kā arī uzbrucēji Egīls Kalns, Kaspars Saulietis, Gunārs Skvorcovs, Roberts Lipsbergs, Vitālijs Pavlovs, Rihards Marenis un Lauris Rancevs.