“Dinamo” pēdējā minūtē izlaiž uzvaru un zaudē papildlaikā 0

Rīgas “Dinamo” trešdien savā laukumā “Arēnā Rīga” pietrūka 27 sekunžu līdz uzvarai pamatlaikā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē, kurā tika piedzīvots zaudējums pagarinājumā ar 2:3 pret Astanas “Baris”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim

Rīdzinieki praktiski visu spēli atradās vadībā, un viņiem ilgu laiku piederēja pārsvars, tomēr panākumu neizdevās nosargāt. Mājinieku labā vārtus guva Džemijs Džonsons un Andris Džeriņš, bet vārtos Mikaels Telkvists atvairīja 16 no 19 pretinieku metieniem, taču pagarinājumā nespēja glābt komandu. Par labāko Rīgas “Dinamo” rindās atzina Gintu Meiju.

Rīdziniekiem ātri izdevās atklāt rezultātu, jo trešajā minūtē skaitliskajā vairākumā Džonsons bija pirmais pie pretinieku vārtsarga atsistās ripas, un no neliela attālumā raidīja ripu vārtu tīklā, gūstot savus septītos vārtus sezonā. Pārsvaru 16. minūtē dubultoja Džeriņš, kurš ātrā uzbrukumā pēc teicamas Ginta Meijas piespēles no nūjas neērtās puses raidīja ripu pāri “Baris” vārtsarga Vitālija Jeremejeva plecam, gūstot savus sestos vārtus šosezon.

Laukuma saimniekiem piederēja iniciatīva, jo pirmajos divos periodos viesi tikai pa trīs reizēm katrā meta pa Telkvista vārtiem, tomēr spēles 29. minūtē vienu ripu atguva. Telkvists pēc viesu uzbrukuma atsita ripu, taču tā nonāca pie Romana Savčenko, kurš netraucēti to raidīja mērķī. Arī trešajā periodā aktīvāki bija mājinieki, un tikai tuvojoties pamatlaika beigām “Baris” aktivizējās un savu panāca. Kristaps Sotnieks aiz vārtiem nopelnīja rīdziniekiem pirmo noraidījumu spēlē, kuru izmantoja Brendons Bočenskis 27 sekundes pirms trešdaļas beigām ar atkārtotu metienu panākot neizšķirtu 2:2. Tobrīd viesi bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un spēlēja sešatā pret četriem mājinieku laukuma spēlētājiem.

Pagarinājumā gūt uzvaru iespējas bija arī laukuma saimniekiem, taču 81 sekundi pirms tā beigām veiksme uzsmaidīja viesiem – Konstantīna Rudenko mestā ripa izlidoja starp Telkvista padusi, nodrošinot Kazahstānas komandai uzvaru ar 3:2.

Rīdzinieki cieta 24. zaudējumu šosezon 35 aizvadītās spēlēs un ar 33 punktiem palika 13. vietā Rietumu konferencē. “Baris” izcīnīja 16. panākumu 34 mačos un ar 52 punktiem pakāpās uz septīto vietu Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Rīgas “Dinamo” aizvadīs sestdien, kad “Arēnā Rīga” plkst. 13 uzņems Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvēto Omskas apgabala “Avangard”, kas trešdien viesos ar 3:0 uzvarēja Maskavas “Spartak”.