“Dinamo” revanšējas “Donbass” un panāk līdzsvaru sērijā 0

Rīgas “Dinamo” rezultatīva spēle pēdējā trešdaļā palīdzēja trešdien ar 4:3 revanšēties Ukrainas klubam Doņeckas “Donbass” un panākt neizšķirtu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Cerību kausa izcīņas ceturtdaļfināla sērijā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Uzvarētājiem divus vārtus  “Arēnā Rīga” pēdējā trešdaļā guva Pols Ščehura, bet pa reizei precīzi meta Roberts Bukarts un Džeimijs Džonsons. Pirms atbildes spēlēm Ukrainā rezultāts sērijā ir 1:1.

Spēkos teju līdzīgā cīņas sākumā “Donbass” izdevās biežāk apdraudēt laukuma saimnieku vārtus, tomēr labākā iespēja bija “Dinamo”, kad mājinieki pirmās trešdaļas vidū ieguva divu spēlētāju skaitlisko pārsvaru. “Dinamo” gan nesekmējās, un lielais skaitliskais vairākums palika neizmantots. Vairākuma beigās Džonsons netrāpīja pa ripu pie tukša vārtu stūra. Savukārt Doņeckas komanda savu iespēju realizēt skaitlisko vairākumu garām nepalaida, un aizsarga Petera Podhradska rezultatīva pieslēgšanās uzbrukumam ļāva viesiem atklāt rezultātu.

Pēc pārtraukuma  “Dinamo” sāka spēlēt enerģiskāk, tomēr radītās vārtu gūšanas iespējas neizdevās realizēt ne Robertam Bukartam, ne Andrim Džeriņam. Tomēr laukuma saimnieku spiediens arvien pieauga, un tikai Krisa Holta pārliecinošā darbošanās “Donbass” vārtos ļāva Doņeckas klubam noturēties. “Dinamo” ofensīva noplaka pēc diviem noraidījumiem, taču divu spēlētāju pārsvaru arī viesi neprata izmantot.

Pēdējā perioda sākumā “Dinamo” spēles pārsvaru vārtu guvumā pārvērta Bukarts, kura patālu metienu spēlētāju aizsegtais Holts nespēja tvert. Vēl pēc dažām minūtēm ripu zem vārtu pārliktņa raidīja Džonsons un izvirzīja mājiniekus vadībā. Savukārt mirkļa apjukums aizsardzības zonā trešdaļas vidū maksāja otros ielaistos vārtus, kad Mikaelu Telkvistu pārspēja Peteri Virtanens. Vadību “Dinamo” atguva skaitliskajā vairākumā, kad viens pret vārtiem izlauzās Miks Indrašis un lieliski atspēlēja ripu Ščehuram. Trešos vārtus  “Dinamo” zaudēja pēc Lukaša Kašpara metiena, kad ripa pārkrita pāri Telkvistam, taču jau nākamajā uzbrukumā Ščehura ar spēcīgu metienu no zonas vidus guva uzvaras vārtus.

Sērijā trešā un ceturtā cīņa notiks sestdien un svētdien Doņeckā. Ja pēc četrām spēlēm sērijā būs neizšķirts, uzvarētāju noteiks papildlaikā, komandām spēlējot līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem.