foto – LETA

“Dinamo” sapulcē 8754 līdzjutējus un izcīna skaistu uzvaru 0

Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņas hokejā pirmajā spēlē Rīgas “Dinamo” nonāca iedzinējos ar 0:2, tomēr guva trīs bezatbildes vārtus un ar rezultātu 3:2 pārspēja Minskas “Dinamo”.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Pirmajā trešdaļā rīdzinieki pēc diviem Džastina Fontēna metieniem nokļuva iedzinējos. Minskas kluba leģionārs izscēlās spēles devītajā un 17.minūtē.
Savukārt otrajā periodā pārsvars jau bija mājiniekiem, kuriem vārtus guva Oskars Batņa, Denijs Kristo un Gunārs Skvorcovs.

Batņam, kurš komandā ir uz pārbaudes laika līgumu, 28.minūtē asistēja Gints Meija un Koltons Gilīss, savukārt 38.minūtē Kristo pēc Gunta Galviņa piespēles panāca 2:2. Vēl pēc 65 sekundēm precīzs bija Skvorcovs, kuram rezultatīvu piespēli atdeva Lukass Lesio.

Pēdējā trešdaļā rīdziniekiem daudz nācās spēlēt mazākumā, taču neskatoties uz to, vienas ripas pārsvars tika nosargāts, minskiešiem spēles beigās noņemot arī vārtsargu.

Jāpiebilst, ka šajā mačā pirmo reizi savā laukumā galvenā trenera amatā maču aizvadīja Sandis Ozoliņš.

Tikmēr turnīra pirmajā mačā, kas notika iepriekš svētdien, Kazaņas “Ak Bars” ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) uzvarēja Jaroslavļas “Lokomotiv” vienību. “Ak Bars” komanda “Latvijas Dzelzceļa” kausā ir triumfējusi iepriekšējos trīs gados.
Turnīra turpinājumā Rīgas “Dinamo” pirmdien tiksies ar “Ak Bars”, trešdien ieplānota spēkošanās ar “Lokomotiv”, bet ceturtdien tiks aizvadītas spēles par vietām.