“Dinamo” sešu punktu spēlē piekāpjas “CSKA” 0

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” ļoti svarīgā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta sestdien ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) savā laukumā piekāpās Maskavas CSKA vienībai, kuru šosezon trenē Latvijā ļoti labi pazīstamais slovāku speciālists Jūliuss Šuplers.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

Spēles rezultātu devītajā minūtē atklāja Jānis Sprukts, bet otrajā trešdaļā izlīdzinājumu panāca Ņikita Gusevs. Savukārt uzvaras vārtus CSKA komandai 53.minūtē guva Igors Ožiganovs.

Tagad abām komandām kopvērtējumā ir pa 62 punktiem, kas dod septīto un astoto vietu Rietumu konferencē, tomēr CSKA vienība aizvadījusi par diviem mačiem vairāk.

Šī abām komandām bija ceturtā savstarpējā spēle šosezon – savā pirmajā mājas cīņā septembrī rīdzinieki triumfēja ar 5:3, bet divus mēnešus vēlāk Latvijas klubs izbraukumā uzvarēja ar 2:1. Savukārt 13.janvārī Rīgas “Dinamo” izbraukumā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:2.

Turpinājumā Rīgas “Dinamo” dosies šīs sezonas priekšpēdējā regulārā čempionāta izbraukuma spēļu sērijā, kurā aizvadīs četrus mačus. Pēc tam sekos februāra izlašu pārtraukums, pēc tā Rīgas “Dinamo” gaidāmas vēl divas izbraukuma spēles, bet pēdējie četri regulārā čempionāta mači tiks aizvadīti savā laukumā.

Jau vēstīts, ka traumu dēļ Latvijas klubam jau ilgstoši nevar palīdzēt aizsargs Rodrigo Laviņš un uzbrucējs Andris Džeriņš.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā CSKA ar 62 punktiem 46 spēlēs pakāpās uz septīto vietu, bet Rīgas “Dinamo” ar tikpat punktiem 44 cīņās tagad ir pozīciju zemāk. Cīņa par septīto vietu ir svarīga, jo to ieņēmusī komanda Gagarina kausa pirmajā kārtā izvairīsies no tikšanās ar spēcīgo Sanktpēterburgas SKA klubu, kas, visticamāk, triumfēs Rietumu konferencē.

Tikmēr no konferences sestajā vietā esošās Čerepovecas “Severstaļ” komandas Rīgas “Dinamo” un CSKA pašlaik atpaliek par astoņiem punktiem, bet devītajā pozīcijā esošo Maskavas “Spartak” CSKA apsteidz jau par 13 punktiem.