Sports
Hokejs

“Dinamo” sezonas pēdējā izbraukumā jādodas uz ugunsgrēkā svilušu arēnu 16

foto – Edijs Pālens/LETA

Rīgas “Dinamo” komanda devusies sezonas pēdējā izbraukuma sērijā, kurā komandai nevarēs palīdzēt seši savainoti spēlētāji.
.
Izbraukumā savainojumu un veselības problēmu dēļ nedosies aizsargi Krišjānis Rēdlihs un Georgijs Pujacs, kā arī uzbrucēji Miķelis Rēdlihs, Nikolajs Jeļisejevs, Kaspars Saulietis un Pjotrs Sčastļivijs.

Šajā sērijā Rīgas “Dinamo” aizvadīs trīs spēles ar Austrumu konferences komandām – trešdien Hantimansijskā pret “Jugra”, bet pēc tam katru otro dienu arī ar Jekaterinburgas “Avtomobilist” un Astanas “Baris”.

Tikmēr vienā no “Avtomobilist” mājas spēļu arēnas “Uraļec” piebūvēm izcēlies ugunsgrēks.
“”Uraļec” nomnieku vidū ir fitnesa centrs un tajā aizdegusies maza sauna. Tagad arēnā ieradušies ugunsdzēsēji un dzēš,” paudis “Avtomobilist” preses dienests. “Visi darbinieki evakuēti un notikušā ietekme uz ledus arēnu pagaidām ir neskaidra.”

Saistītie raksti

Rīgas “Dinamo” šajā izbraukumā dodas ar 23 hokejistiem – trim vārtsargiem, astoņiem aizsargiem un 12 uzbrucējiem. Galvenā trenera Normunda Sējēja un viņa palīgu Sanda Ozoliņa, Aigara Ciprusa, Jura Klodāna un Raivja Miezāna rīcībā būs vārtsargi Jakubs Sedlāčeks, Jānis Kalniņš un Toms Tomovics; aizsargi – Guntis Galviņš, Oskars Cibuļskis, Aleksandrs Jerofejevs, Ralfs Freibergs, Jēkabs Rēdlihs, Uvis Balinskis, Kristaps Zīle un Imants Leščovs; uzbrucēji Tims Sestito, Miks Indrašis, Lauris Dārziņš, Gints Meija, Koltons Gilīss, Gunārs Skvorcovs, Vitālijs Pavlovs, Māris Bičevskis, Edgars Kulda, Roberts Lipsbergs, Filips Toluzakovs un Georgs Golovkovs.

Rīdzinieki, kas jau pirms divām nedēļām zaudēja izredzes tikt izslēgšanas turnīrā, pēdējās piecās spēlēs guvuši četras uzvaras.
Rīgas “Dinamo” ieņem 29.vietu līgā starp 30 komandām, apsteidzot vienīgi Novokuzņeckas “Metallurg”, bet no pozīciju augstāk esošās “Jugra” joprojām atpaliekot par pieciem punktiem.

LA.lv