“Dinamo” smagākais zaudējums šosezon 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti otrdien Magņitogorskā pret “Metallurg” piedzīvoja smagāko zaudējumu šosezon – 2:6.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Rīdzinieku labā vārtus guva Miks Indrašis un Vitālijs Pavlovs, bet Sedlāčeks vārtos atvairīja 35 no 41 metiena.

“Dinamo” spēli iesāka ļoti vāji un devītajā minūtē nokļuva zaudētājos ar 0:2. Vispirms vārtus, pielabojot aizsarga metienu, guva Deniss Platonovs, bet tad izcēlās Kriss Lī. “Dinamo” atdzīvojās vien pēc Džeimija Džonsona pārkāpuma uzbrukuma zonā. No defekta iznāca efekts – mazākumā Miks Indrašis vienus vārtus atguva, bet vēlāk, aktīvi nocīnoties vārtu priekšā, izlīdzinājumu panāca Vitālijs Pavlovs.

Jau otrā perioda sākumā vairākumā Viktors Antipins atkal izvirzīja vadībā “Metallurg”, bet perioda izskaņā mājinieku pirmā maiņa izspēlēja vēl vienu elegantu uzbrukumu, kuru ar precīzu metienu pabeidza Sergejs Mozjakins – 2:4. Rīdziniekiem arī bija vairākas iespējas gūt vārtus, tomēr Vasīliju Košečkinu neizdevās pārspēt. Bet pašu vārtos pēdējā periodā ielidoja vēl divas ripas – precīzs bija Daniss Zaripovs un Jakubs Kovaržs.

“Dinamo” Magņitogorskā nevarēja palīdzēt Georgijs Pujacs, kuram par pārkāpumu iepriekšējā mačā Ņižņekamskā piešķirta divu spēļu diskvalifikācija un viņš nevarēs iziet laukumā arī šā izbraukuma pēdējā mačā ceturtdien Čeļabinskā pret “Traktor”.