“Dinamo” spēles izskaņā izrauj uzvaru pār “Lokomotiv” 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatora kausa izcīņas pēdējā spēlē ar 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) pārspēja Jaroslavļas “Lokomotiv” vienību.
Rīdzinieku labā ar precīziem metieniem izcēlās Miks Indrašis un Tims Sestito.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400

Pirmajā periodā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, taču otrā perioda trešajā minūtē zviedru aizsargs Stefans Kronvals izvirzīja vadībā “Lokomotiv” hokejistus.
Tomēr četras minūtes pirms pamatlaika beigām Indrašis panāca neizšķirtu, bet divarpus minūtes līdz trešās trešdaļas beigām Sestito guva otros vārtus “Dinamo” komandai. Atlikušajā laikā Jaroslavļas hokejisti nespēja atspēlēties, un uzvaru ar 2:1 svinēja Rīgas klubs.
Pēc mača rīdzinieks Jakubs Sedlāčeks tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu.

Pateicoties uzvarai, Rīgas “Dinamo” ar 11 punktiem pakāpās uz pirmo vietu kopvērtējumā, par punktu apsteidzot Kazaņas “Ak Bars” un nodrošinot vismaz otro vietu turnīrā. Tikmēr Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandai, ko pārstāv latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet trenē Pēteris Skudra, Ģirts Ankipāns un Normunds Siliņš, vēl priekšā spēlē ar Čerepovecas “Severstaļ”, tādējādi astoņus punktus iekrājusī latviešiem bagātā vienība vēl par apsteigt Rīgas klubu.

Turnīru “Dinamo” pirmdien sāka ar 0:3 zaudējot “Torpedo”, bet trešdien pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 tika uzvarēta “Ak Bars”. Ceturtdien ar 1:0 tika pārspēta arī “Severstaļ”, bet piektdien ar tādu pašu rezultātu pieveikta Ņižņekamskas “Ņeftehimik” vienība.
Mačā pret “Severstaļ” vārtu sargāja Jānis Kalniņš, bet spēlē pret “Ņeftehimik” “sausā” uzvara tika 18 gadus vecajam Gustavam Grigalam.

Rīdzinieki līdz šī turnīra sākuma bija aizvadījuši divas pārbaudes spēles, kurās guvuši uzvaras – pirms nedēļas Valmierā ar rezultātu 4:1 tika pārspēta Arta Ābola trenētā Toljati “Lada”, kuras sastāvā spēlē vārtsargs Edgars Masaļskis un aizsargs Kristaps Sotnieks, bet pagājušajā piektdienā ar 2:0 Piņķos uzvarēta arī Novosibirskas “Sibirj” vienība.
Pēc šī turnīra Rīgas “Dinamo” komandai vēl atliks četras pārbaudes spēles tradicionālajā Dzelzceļa kausa izcīņā savā laukumā “Arēnā Rīga”.