Foto – Juris Kalniņš

”Dinamo” treneris Heikila: sliktākais spēles sākums sezonā, visa komanda gulēja 0

Rīgas ”Dinamo” galvenais treneris Kari Heikila svētdienas spēles sākumu Maskavā pret ”Spartak” nosauca par sliktāko šajā sezonā, jo komanda gulējusi, informē ”Sport Ekspress”.

Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

”Ļoti slikti mēs sākām. Ļoti slikti. Sliktākais spēles sākums sezonā. Visa komanda gulēja,” tiek citēts Heikila pēc piedzīvotā zaudējuma ar 2:3. ”Pēc 0:2 mēs pamodāmies, mazliet uzlabojām. Un otrajā periodā jau spēlējām normāli. Taču pēc tam, kad izlīdzinājām rezultātu, sākām pieļaut tādas kļūdas, kādas es mūsu izpildījumā vēl nebiju redzējis. Vairāk man nav ko teikt.”

Tima Sestito kautiņu pirmajā trešdaļā treneris uztvēris mierīgi. ”Tims – spēlētājs, kurš visu uztver ļoti nopietni. Viņam nepatīk zaudēt. Tas bija viņa lēmums.”

Jau ziņots, ka ”Dinamo” svētdien cieta jau piekto zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlēs.