“Dinamo” uzvar bullīšos un turpina cīņu par Cerību kausu 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti svētdien Cerību kausa ceturtdaļfināla ceturtajā mačā Doņeckā ar 1:2 zaudēja “Donbass”, līdz ar to sēriju izšķīra pēcspēles metieni, kurā veiksmīgāki bija rīdzinieki.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 164

Pamatlaikā “Dinamo” labā vārtus guva Roberts Bukarts, kurš realizēja arī pēcspēles metienu. Vēl savu bullīti iemeta arī Miks Indrašis, bet Māris Jučers vārtos atvairīja divus no trim pretinieku izgājieniem.

Cerību kausa pusfinālā rīdzinieki tiksies ar Minskas “Dinamo”, kas sērijā ar 3:0 pārspēja Maskavas “Spartak”.

Ceturtajā mačā Rīgas „Dinamo” nevarēja palīdzēt sasirgušais vārtsargs Mikaels Telkvists un viņa vietu ieņēma Māris Jučers, spēlei netika pieteikts Raitis Ivanāns. Ar pimo bīstamo metienu Jučers tika galā, taču komandas biedri parūpējās par grūtu sākumu, nopelnot divus noraidījumus. Pirmo Sergejs Varlamovs vārtu guvumā pārvērta brīdī, kad uz ledus jau bija atgriezies Jēkabs Rēdlihs. Uzreiz pēc tam par bloķēšanu devās pasēdēt Elvijs Biezais, un Kagarļicka spēcīgais metiens Jučeram izrādījās par sarežģītu – astotajā minūtē jau 0:2.

Līdzīgi kā iepriekšējās sērijas spēlēs, arī šoreiz dinamiešu uzbrukumi pirmajos divos periodos nevainagojās ar vārtu guvumu. „Dinamo” bija piecas iespējas spēlēt vairākumā (divus noraidījumus nopelnīja arī Bārtulis), tomēr līdz ļoti bīstamām situācijām neizdevās tikt.

Pēc Andra Džeriņa piespēles (jau septītās Cerību kausā!) trešajā periodā deficītu samazināja Bukarts, taču rezultātu neizdevās izlīdzināt. “Donbass” vārtsargam Krisam Holtam, kurš divas sezonas pavadīja Rīgā, bullīšu atvairīšana nav stiprā puse, un tas pierādījās arī šoreiz.

“Donbass” labā pamatlaikā vārtus guva Sergejs Varlamovs un Dmitrijs Kagarļickis.

Austrumu konferencē Cerību kausa pusfinālā Habarovskas “Amur” tiksies ar Jekaterinburgas “Avtomobilist”.