“Dinamo” uzvar trillerī un uz Rīgu brauc ar 1:1 0

Rīgas “Dinamo” ceturtdien varonīgā cīņā Ņižņijnovgorodā papildlaikā ar 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) pieveica “Torpedo”, panākot izlīdzinājumu Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas sērijā – 1:1.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Šovakar acīmredzot traumas dēļ spēlēt nevarēja Fredriks Varjs un līdz ar to bija izmainīti visi uzbrucēju virknējumi, izņemot pirmo – Jāņa Sprukta trio. Spēlēja Ainārs Podziņš un arī Oskars Cibuļskis.

Abas komandas spēles ievadā mēģināja savērpt tīklus vidus zonā, labāk tas izdevās rīdziniekiem, tomēr uzbrukumā bīstami momenti faktiski neradās. Otrajā periodā viena neuzmanība viduszonā maksāja uzbrukumu uz Krisa Holta vārtiem un – 0:1. Rīdzinieki divreiz vairāk meta pa mājinieku vārtiem (pēc diviem periodiem metieni 28:15), tomēr raidījumi bija vai nu pārāk vienkārši vai arī glāba Vitālijs Kovaļs, kā fantastiskā lēcienā pēc Marsela Hosas raidījuma no vārtu priekšas.

Atšķirībā no pirmās spēles abas komandas spēlēja ļoti disciplinēti, 40 minūtēs nenopelnot nevienu noraidījumu. Trešajā periodā gan tik gludi vairs negāja, vispirms divus mazākumus izturēja „Dinamo”, bet, tuvojoties spēles beigām, iespēju spēlēt vairākumā nopelnīja Sandis Ozoliņš. Un šoreiz jau rīdzinieki parādīja, kāpēc šajā spēles elementā ir vieni no labākajiem KHL – Krišjāņa Rēdliha uzmetienu pielaboja Jānis Sprukts, panākot 1:1.

Līdz pamatlaika beigām rezultāts vairs nemainījās, bet papildlaikā arī garlaikoties nebija iemesla. Vispirms „Dinamo” ieguva iespēju spēlēt vairākumā, tomēr stabilais Krišjānis šoreiz kļūdījās uz pretinieku zonas zilās līnijas un, glābjot situāciju, noteikumus pārkāpa Guntis Galviņš. Tiesnesis nozīmēja soda metienu, taču vakardienas varonis Mihails Varnakovs (3+1) šoreiz duelī ar Krisu Holtu zaudēja.

65. minūtē Miķelis Rēdlihs pēc lieliskas Mārtiņa Karsuma piespēles guva uzvaras vārtus – 2:1. Sērijā 1:1. Ļoti pelnīta uzvara, jo metienu attiecība – 42:21 par labu viesiem.

Nākamie divi randiņi sestdien un svētdien risināsies „Arēnā Rīga”. Sērija rit līdz četrām uzvarām.

HOKEJS

Gagarina kauss

Pirmā kārta

Ņižņijnovgorodas „Torpedo” – Rīgas „Dinamo” 1:2 OT (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) 25:40 Galuzins (Romanovskis) 1:0, 55:49 Sprukts (M. Rēdlihs, K. Rēdlihs, vair.) 1:1, 64:52 M. Rēdlihs (Sprukts, Karsums) 1:2.