Rīgas ”Dinamo” spēlētājs Pols Šekura (nr.38,sarkans) Kontinentālās hokeja līgas spēlē starp Rīgas “Dinamo” un Ņižņikamskas “Ņeftehimik” komandām.

“Dinamo” varonīgi cīnās un uzvar bullīšos 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti svētdien KHL čempionāta spēlē izbraukumā pēdējā periodā atspēlēja divu ripu deficītu un pēcspēles metienos ar 3:2 uzvarēja Kazaņas “Ak Bars”.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Rīdziniekiem vārtus guva Krišjānis Rēdlihs un Miks Indrašis, kurš neizšķirtu izrāva pamatlaika pēdējā minūtē, bet uzvaru nesošo bullīti realizēja Aleksandrs Ņiživijs.

Savainojumā acīmredzot iedzīvojās Arvīds Reķis, kurš pēc pirmā perioda laukumā vairs neizgāja.

Jau Maskavā slimības dēļ “Dinamo” nevarēja spēlēt Džeimijs Džonsons un Rodrigo Laviņš, bet pēc mača lazareti bija papildinājuši arī Kails Vilsons un Gunārs Skvorcovs. Tomēr rīdzinieku noskaņojums un gatavība Kazaņā priecēja. Aktīva spēle pirmajā periodā, bet otrajā divas reizes uzgavilēja mājinieki – zaudēta divcīņa aiz vārtiem, piespēle un pirmo ripu jaunajiem darba devējiem iemet Jakubs Petružaleks. Perioda pēdējā minūtē ar Iļjas Ņikuļina lielgabalšāvienu galā netika Jakubs Sedlāčeks. Trešā perioda ievadā ar līdzīgu gājienu atbildēja Krišjānis Rēdlihs, samazinot deficītu.

Rīdzinieki turpināja spēlēt ļoti aktīvi, cīnījās un tika par to atalgoti. Pamatlaika pēdējā minūtē, kad vārtsargs bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, izdevās lieliska izspēle vārtu priekšā un rezultātu izlīdzināja Miks Indrašis.

Papildlaikā rezultāts nemainījās, bet bullīšos savas iespējas realizēja gan Pols Šekura, gan Aleksandrs Ņiživijis, savukārt, Sedlāčeks tvēra abus kazaņiešu metienus.

“Dinamo” Rietumu konferencē ar 49 spēlēs iegūtiem 85 punktiem pacēlās uz piekto vietu un nākamo spēli aizvadīs otrdien Ņižņijnovgorodā pret “Torpedo”. “Ak Bars” ir trešie austrumos ar 95 punktiem.