“Dinamo” vasaras derbijā Rīga apspēlē Minsku 0

Rīgas “Dinamo” pirmdien Ņižņijnovgorodā Gubernatora kausa mačā ar rezultātu 4:2 (2:1, 2:1, 0:0) pārspēja Minskas “Dinamo” vienību.

VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Jau otrajā minūtē spēles rezultātu atklāja zviedru uzbrucējs Līnuss Videls, bet septiņas minūtes vēlāk Maksims Parfejevs izlīdzināja rezultātu. Tiesa, trešdaļas 14.minūtē Metjū Majone vēlreiz panāca Latvijas komandai vadību.

Trešā perioda 11.minūtē pēc Denisa Osipova metiena minskieši atkal panāca izlīdzinājumu, bet divas minūtes vēlāk Uvis Balinskis atjaunoja Rīgas vienībai vadību. Kad līdz perioda beigām bija palikušas 32 sekundes, Kevins Klārks panāca rezultātu 4:2, ar kādu noslēdzās arī mačs, jo trešajā trešdaļā vārti netika gūti.

Pēc tam tika aizvadīta pēcspēles metienu sērija, kurā vienīgais savu “bullīti” realizēja Miķelis Rēdlihs, rīdziniekiem piekāpjoties ar 1:2.

Rīgas “Dinamo” vārtus šajā mačā sargāja Maksims Tretjaks.

Spēle bija asumiem bagāta, jo abas komandas kopā iekrāja 63 soda minūtes.

Turnīra pirmajā mačā Rīgas vienība ar 1:4 piekāpās Maskavas “Dinamo”, kuru tagad pārstāv arī pagājušās sezonas Latvijas vienības vadošais uzbrucējs Miks Indrašis.

Rīgas klubs otrdien spēkosies ar mājinieci Ņižņijnovgordas “Torpedo”. Pēc tam ceturtdien sekos spēle pret Jekaterinburgas “Avtomobilist”, bet turnīrs tiks noslēgts piektdien pret Maskavas “Spartak”, kurā gaidāmajā sezonā spēlēs Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums.

Uz pārbaudes turnīru rīdzinieki devušies ar trim vārtsargiem, desmit aizsargiem un 19 uzbrucējiem.