foto – Edijs Pālens/LETA

“Dinamo” zaudē pastarīšu cīņā Hantimansijskā 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti šīs sezonas pēdējo izbraukuma spēļu tūri Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) trešdien sāka ar minimālu zaudējumu pret Hantimansijskas “Jugra” vienību.

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Četru cilvēku ģimene veic eksperimentu, cenšoties pārtikai tērēt ne vairāk kā 60 eiro nedēļā: “No dažiem produktiem nākas atteikties”

Pēdējā laikā veiksmīgi spēlējošais Latvijas klubs šoreiz cieta neveiksmi ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:2, 0:0), piedzīvojot vien otro neveiksmi pēdējos sešos mačos. Tiesa, rīdziniekiem šajā izbraukumā nevar palīdzēt seši savainoti spēlētāji.

Rīgas “Dinamo” vienīgos vārtus guva Lauris Dārziņš, bet vārtos Jakubs Sedlāčeks atvairīja 24 no 26 pretinieku metieniem, kamēr Latvijas kluba spēlētāji šajā mačā izdarīja vien 16 metienus pa “Jugra” vārtiem. Rīdziniekiem neveiksmīga bija otrās trešdaļas beigu daļa, jo abas ripas viņi ielaida ar nepilnu trīs minūšu intervālu.

Spēles sākumā abas komandas darbojās apdomīgi un bīstamu momentu nebija daudz, tomēr trešdaļas vidū iniciatīva piederēja rīdziniekiem, kuri neizmantoja nopelnīja vairākumu, tomēr to neizmantoja. Savukārt pirmā perioda izskaņā vairāk darba bija jau Sedlāčekam, tomēr rezultāts nemainījās.

Krietni interesantāks bija spēles otrais nogrieznis, kura sākumā labāki atkal bija rīdzinieki. Vispirms izcelties varēja Tims Sestito, kurš skaisti apspēlēja aizsargu, tomēr viņa mesto ripu “Jugra” vārtsargs Aleksandrs Šaričenko atvairīja. Tomēr 24.minūtē “Dinamo” savu panāca, izceļoties straujā pretuzbrukumā. Divatā pret vienu aizsargu izslidoja Edgars Kulda un Dārziņš. Kuldas mesto ripu vārtsargs atvairīja, taču tā nonāca uz nūjas Dārziņam, kurš netraucēti meta tukšā vārtu stūrī, gūstot savus 100.vārtus KHL čempionātos.
Nonākot iedzinējos, aktivizējās arī mājinieki, piespiežot rīdziniekus kļūdīties. Vispirms 34.minūtē Andrejs Ankudinovs no laukuma stūra netraucēti izslidoja “Dinamo” vārtu priekšā un trāpīja Sedlāčekam virs pleca, bet 36.minūtē vairākumā, kad uz sodīto soliņa atradās Gints Meija, no pāris metriem precīzs bija Andrejs Aleksejevs.

Beigu periodā rīdziniekiem sākotnēji nekas daudz neizdevās, piedevām 17 sekundes nācās cīnīties trijatā pret pieciem pretiniekiem, savukārt beigās visi centieni izraut neizšķirtu bija nesekmīgi. Pusminūti pirms pamatlaika beigām viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču pie izveidot īsteni bīstamu momentu neizdevās.

Abas komandas jau tikās pirms nedēļas Rīgā, kad pēcspēles metienos ar 2:1 uzvarēja Rīgas “Dinamo”. Pēc tam rīdzinieki ar 2:3 zaudēja Astanas “Baris” komandai no Kazahstānas, bet mājas spēļu sēriju noslēdza ar 4:3 pagarinājumā uzvarot Jekaterinburgas “Avtomobilist”.
Latvijas klubs pēdējos sešos mačos ir izcīnījis četras uzvaras, taču trīs maču izbraukumā devās bez sešiem hokejistiem, jo traumas guvuši aizsargi Krišjānis Rēdlihs un Georgijs Pujacs, kā arī uzbrucēji Miķelis Rēdlihs, Nikolajs Jeļisejevs, Kaspars Saulietis un Pjotrs Sčastļivijs.