“Dinamo” zaudē Spruktam un “CSKA” 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti pirmdien Maskavā KHL spēlē ar 1:2 piekāpās Jāņa Sprukta pārstāvētajam Maskavas “CSKA”.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Rīdzinieku labā vienīgos vārtus guva Mārtiņš Karsums, kurš izcēlies katrā no sezonas pirmajiem trim mačiem.

Mājinieku labā precīzi bija Aleksandrs Gusjkovs un Sergejs Širokovs.

“Dinamo” sestajā minūtē pirmie izvirzījās vadībā, kad pēc Oskara Cibuļska un Mika Indraša piespēlēm precīzi meta Karsums. Maskaviešiem neizšķirtu 19 sekundes pirms otrā perioda beigām vairākumā panāca Gusjkovs. Ļoti veiksmīgi viņi uzsāka arī trešo periodu, jau pirmajā uzbrukumā no iemetiena zonas ar plaukstas metienu Māri Jučeru pārspēja Širokovs.

Latvijas klubam bija arī labas iespējas panākt izlīdzinājumu, pēdējās minūtēs bija iespējas spēlēt arī vairākumā, taču nekādi neizdevās pārspēt Iļju Proskurjakovu, kurš atvairīja 30 no 31 metiena. Jučers tika traucēts 18 reižu, ielaižot divas ripas.

Sprukts spēlēja komandas otrajā uzbrucēju trijniekā un laukumā pavadīja nepilnas 20 minūtes.

“Dinamo” trijās izbraukuma spēlēs ieguva divus no deviņiem iespējamiem punktiem.

Ceturtdien “Dinamo” aizvadīs sezonas pirmo maču savā laukumā, “Arēnā Rīga” tiekoties ar Novosibirskas “Sibirj”, kuru pārstāv Artūrs Kulda.