foto – LETA

“Dinamo”pietaupa līderus un zaudē “Lokomotiv”. Ceturtdien gaidām revanšu! 0

Rīgas “Dinamo” trešdien “Arēnā Rīga”, turpinot dalību tradicionālajā pirmssezonas pārbaudes turnīrā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībām, “Latvijas Dzelzceļa” kausa spēlē ar 1:5 (1:2, 0:3, 0:0) zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv” hokejistiem, ar kuriem ceturtdien tiksies ar turnīra finālā.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Latvijas kluba labā vienīgos vārtus šajā mačā iemeta Māris Bičevskis, kurš jau mača ceturtajā minūtē skaitliskajā vairākumā atklāja rezultātu, rezultatīvas piespēles izdarot Nikolajam Jeļisejevam un Kristapam Zīlem.

Tiesa, pēc tam iniciatīvu pārņēma pretinieki, kuri jau līdz astotajai minūtei pēc Denisa Osipova un Rušana Rafikova precīzajiem metieniem līdz astotajai minūtei spēja izvirzīties vadībā ar 2:1.
Arī otrajā periodā pārsvars bija viesiem, kuru rindās izcēlās Brendons Kozuns, Deniss Aleksejevs un Pāvels Kudrjavcevs. Trešos vārtus “Lokomotiv” guva spēlējot piecatā pret trim rīdziniekiem.

Jau ziņots, ka rīdzinieki pirmajās divās šī turnīra spēlēs izcīnīja uzvaras, kas jau priekšlaicīgi ļāva kvalificēties ceturtdien gaidāmajam finālmačam par pirmo vietu. Vispirms ar 3:2 svētdien tika uzveikt Minskas “Dinamo” komanda, bet pēc tam pirmdien ar 3:1 apspēlēta arī Kazaņas “Ak Bars”, kas ir šo sacensību iepriekšējo trīs gadu uzvarētāja.

Tikmēr “Lokomotiv” ar 1:2 vispirms zaudēja “Ak Bars”, bet pēc tam ar 4:2 pieveica Minskas “Dinamo”.
Savukārt trešdien dienas pirmajā spēlē Minskas “Dinamo” pēcspēles metienos ar 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0) uzvarēja “Ak Bars”.

Līdz ar to pēc viena apļa spēlēm “Lokomotiv” un Rīgas “Dinamo” bija pa sešiem punktiem, kamēr Minskas “Dinamo” un “Ak Bars” tika pie trim punktiem, šīm komandām ceturtdien spēlējot par trešo vietu turnīrā.

Pirms trešdienas mača Latvijas klubs paziņoja, ka uz diviem gadiem pagarina līgumu ar aizsargu Uvi Balinski, kā arī noslēdz vienošanās ar lietuviešu aizsargu Neriju Ališausku un uzbrucēju Oskaru Batņu, kuriem līdz tam bija pārbaudes laika līgumi.