×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
14. oktobris, 2016
Drukāt

Diplomāta nedienas: Razānam nāksies valstij atmaksāt 6159 eiro (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Andris Razāns

Bijušajam vēstniekam ASV Andrim Razānam nāksies valstij atmaksāt 6159 eiro, secināts Ārlietu ministrijas (ĀM) pārbaudē par Razāna saņemto algas pabalstu par dzīvesbiedra uzturēšanos ārvalstī, informēja ministrijas komunikācijas direkcijas vadītājs, preses sekretārs-vēstnieks Raimonds Jansons.

Ministrija konstatējusi, ka laika posms, kurā šo pabalstu viņš saskaņā ar likumdošanu nevarēja saņemt, bija no 2013.gada 2.maija līdz 2013.gada 31.decembrim.

“Esam ņēmuši vērā, ka tiesību akti laikā, kamēr viņš strādāja ASV, noteica atšķirīgus regulējumus pabalsta par dzīvesbiedru saņemšanai. Šajā laika posmā tika veikti grozījumi Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā, kā arī uz šī likuma pamata izdotajos Ministru kabineta noteikumos Nr.602,” norādīja Jansons.

Razāns par to ir informēts un ir apņēmies atmaksāt minēto summu.

Pats Razāns iepriekš sacīja, ka likumdošana par šiem pabalstiem tiek mainīta bieži un viņš bijis pārliecināts, ka izmaiņas nav notikušas.

Taujāts, kurā no iesaistītajām pusēm notikusi kļūda, vēstnieks skaidroja, ka šāda veida pabalsti īpaši nav jāpieprasa. “Tādēļ jau ir Ministru kabineta noteikumi, kas paredz konkrētu kārtību. Cita lieta, ja šī kārtība vairākkārt tikusi mainīta un par konkrētajām izmaiņām es vienkārši nebiju informēts. Vienkārši pieņēmu, ka nekas jau labu laiku nav mainījies,” viņš uzsvēra.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. te pienāca Kindzulis Atbildēt

    Vai tad Razāns pats sev izmaksāja ?
    Birokrātu armija nogrūž savu paviršību uz citiem.
    Tā teikt:no slimās galvas uz veselo. 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+