Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. novembris, 2013
Drukāt

Jauns vēstnieks no Luksemburgas

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš vakar darbam Latvijā akreditēja Luksemburgas Lielhercogistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Žoržu Faberu (attēlā).

Vēstnieks dzimis 1964. gadā. Ieguvis maģistra grādu vēsturē Strasbūras universitātē. Ārlietu dienestā kopš 1996. gada. Karjeras laikā ieņēmis dažādus amatus ministrijas centrālajā aparātā, kā arī bijis ģenerālkonsuls Ņujorkā un Sanfrancisko, bet no 2010. gada bijis Luksemburgas vēstnieks Apvienotajos Arābu Emirātos. Vēstnieks rezidēs Varšavā, Polijā.

Vakar prezidents arī izsniedza akreditācijas vēstules Latvijas nerezidējošajam vēstniekam Austrālijā un Jaunzēlandē – Andrim Teikmanim un nerezidējošam vēstniekam Tunisijā – Retam Plēsumam.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+