×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
8. septembris, 2013
Drukāt

“Dirty Deal Teatro” atklājis sesto sezonu

foto - publicitātesfoto - publicitātes

“Dirty Deal Teatro” sestdien kultūras foruma “Baltā nakts” ietvaros atklās sesto sezonu ar Reiņa Suhanova un Jāņa Znotiņa radītu teātra mākslas projektu “Atmiņas tumsā”, aģentūrai BNS pavēstīja teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Aija Murāne.

Spēle “Atmiņas tumsā” ir teātra mākslas projekts, kurā apvienojas teatralitāte un spēle, kur dalībnieki ir visi klātesošie. “Atmiņas tumsā” sniegs iespēju radīt savu stāstu, gūstot iedvesmu no spēles telpas un tās veidotāju radītajiem noteikumiem. Darba pirmizrāde notika teātra festivālā “Dirty Drama” Kuldīgā un Rīgā.

Teātrī tiks sākts jauns izrāžu cikls “Līdz 18”, kurā apvienotas izrādes bērniem un jauniešiem dažādās vecuma grupās. Septembrī no Kalnciema ielas kvartāla uz “Dirty Deal Teatro” atceļos režisores Ingas Tropas izrāde ar pasakām un cepumu cepšanu bērniem vecumā no trim līdz sešiem gadiem par pasaules, cilvēku un zvaigžņu noslēpumiem – “Kā saule gadījās”. Oktobrī gaidāma radošās apvienības Nomadi izrāde ģimenēm – “Ziemas māja”.

Ciklā “Līdz 18” 2013./2014. gada sezonā plānota arī režisores Ingas Tropas izrāde sākumskolas vecuma jauniešiem pēc Jāņa Jaunsudrabiņa “Baltās grāmatas” motīviem; režisora Dmitrija Petrenko izrāde pamatskolēniem pēc Rūdolfa Blaumaņa noveles “Nāves ēnā” motīviem un dramaturga Jāņa Baloža un režisora Kārļa Krūmiņa izrāde vidusskolēniem par kultūras kanonu – “Kultūras fantoms”.

Arī šajā sezonā tiks turpināti “Dirty Deal Teatro” veidotie izrāžu cikli – “Okupē Rīgu”, “Personas kods”, “Uztveres mērījumi”, kā arī “Tests” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo teātri.

Oktobra sākumā gaidāms pirmais “Dirty Deal Teatro” sezonas jauniestudējums izrāžu ciklā “Personas kods”. Tā būs režisoru Toma Auniņa un Normunda Griestiņa interpretācija Fjodora Dostojevska romānam “Noziegums un sods”, kurā galveno – nabadzīgā studenta Rodiona Romanoviča Raskoļņikova – lomu spēlēs Andris Kalnozols.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+