×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
24. februāris, 2016
Drukāt

“Dirty Deal Teatro” divas pirmizrādes par cilvēku nastām un attiecībām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Dirty Deal Teatro” gaidāma režisora Mārča Lāča romantiskās psihodrāmas “Echinocactus grusonii” un horeogrāfes Sandras Lapiņas dejas izrādes “Asorti” pirmizrāde, LA.lv uzzināja teātrī.

“Katram dots tik daudz, cik viņš var panest,” vēsta pārfrāzēts un tautā folklorizējies teiciens, kura saknes meklējamas Bībelē. Tomēr dažkārt nasta izrādās pārāk smaga, un nesējs ir spiests meklēt palīdzību, lai nesabruktu pavisam. Gadās, ka maigi lolotā un koptā “gruzona kaktusa” ērkšķis pārdur ādu visnegaidītākajā brīdī. Gadās, ka tiem, kas sola palīdzību, mājās zaļo un par saules gaismu cīnās vēl lielāki kaktusi par tavu.

“Echinocactus grusonii” ir stāsts par cilvēkiem, kuri ir apmaldījušies un cenšas tikt galā ar rēgiem, kas slēpjas viņu gultas matracī. Vai viņiem izdosies? Velns viņu zina!

Pirmizrāde gaidāma 4. martā plkst. 19. Izrādes radošajā komandā darbojasAnete Konste un Edmunds Frīdvalds, kuri kopā ar režisoru Mārci Lāci veido dramaturģisko materiālu, scenogrāfijas autors ir Jānis Bijubens, un muzikālo noformējumu veido komponists Toms Auniņš. Vēl pie izrādes strādā gaismu mākslinieks Lauris Johansons un horeogrāfe Katrīna Albuže. Izrādē spēlē Jānis Kronis, Kārlis Tols, Reinis Boters un Ance Strazda.

Savukārt horeogrāfes Sandras Lapiņas dejas izrāde “Asorti”, kas top sadarbībā ar Laikmetīgās dejas kompāniju “Ārā” pirmizrādi piedzīvos jau 29. februārī, ir par cilvēku savstarpējām attiecībām.

“Izrāde nebūs nedz smaga, nedz viegla; nedz skumja, nedz priecīga – tā būs spēle ar asociācijām, kas katram skatītājam ļaus gūt unikālu, tikai no savas personīgās pieredzes atkarīgu mākslas piedzīvojumu (vai pārdzīvojumu),” atklāj horeogrāfe.

Izrādē piedalās laikmetīgās dejas mākslinieki – Agate Bankava, Eva Kronberga, Ivars Broničs, Jānis Putniņš, un Taīsija Frolova.

Nākamā “Echinocactus grusonii” izrāde paredzēta 5. martā, 6., 7. un 8. aprīlī. Izrāde “Asorti” paredzēta arī 11. martā plkst. 19.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+