×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
25. aprīlis, 2013
Drukāt

“Dirty Deal Teatro” pirmizrādi piedzīvos izrāde “Atpakaļ uz zemi”

foto - publicitātesfoto - publicitātes

Šovakar teātrī “Dirty Deal Teatro” pirmizrādi piedzīvos režisora Andreja Polozkova veidotā izrāde “Atpakaļ uz zemi”, kurā spēlēs Valters Sīlis, aģentūru LETA informēja “Dirty Deal Teatro” sabiedrisko attiecību vadītāja Aija Murāne.

Izrādes māksliniece ir Kate Krolle, un ar šo iestudējumu “Dirty Deal Teatro” tiks turpināti latviešu varoņa meklējumi, kas tika aizsākti izrādē “Jēkabs”.

Lielais sprādziens, cilvēki atstāj Āfriku, tiek uzņemta pirmā Zemes fotogrāfija no izplatījuma, kļūst patiešām skaidrs, ka Zeme ir apaļa. Visos cilvēces attīstības posmos mēs esam bijuši mājās – atradušies uz planētas Zeme. Vai arī, ja devušies ārpus tās robežām, tad vienmēr varējuši uz to paskatīties un apjaust to, cik skaista izskatās lielā, zilā mellene Visuma tumsā. Kas notiek tad, ja cilvēks aizceļo uz turieni, no kurienes vairs mājas nesaskatīt? Atbildi uz šo jautājumu ir jāsniedz pirmajam latvietim, kurš devies Visumā veikt ceļojumu apkārt Saulei. Viņš nav ne pats drosmīgākais, ne arī stiprākais, bet ir izrādījies vispiemērotākais vientulībai no visiem zemiešiem, jo ceļojums paredz, ka, nonākot Saules otrā pusē, no redzesloka pazudīs Zeme, klāstīja Murāne.

Izrāde “Atpakaļ uz zemi” top “Dirty Deal Teatro” izrāžu ciklā “Personas kods”. Šajā izrāžu ciklā tiek iestudēti darbi, kuros pēta cilvēka iekšējo pasauli un iekšējās pasaules attiecības ar ārpasauli.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+