×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. februāris, 2013
Drukāt

“Dirty Deal Teatro” repertuārā atgriezīsies izrāde “Mitjas mīlestība”

foto - publicitātesfoto - publicitātes

Pēc ilgāka pārraukuma “Dirty Deal Teatro” repertuārā martā atgriezīsies skatītāju iemīļotā izrāde “Mitjas mīlestība”, aģentūru LETA informēja teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Aija Murāne.

Izrādes pamatā ir Ivana Buņina tāda paša nosaukuma stāsts, ko iestudējis režisors Vladislavs Nastavševs, un izrādē spēlē Jurijs Djakonovs un Inese Pudža.

Buņina stāsts “Mitjas mīlestība” ir par aktrises greizsirdīgo draugu, kurš tik ļoti pārdzīvo abu šķiršanos, ka savā izmisumā redz Katju visos sastaptajos cilvēkos. Puiša apsēstība noved pie vardarbīgām sekām.

“Mitjas mīlestība” ir izrāde, ar kuru Nastavševs debitēja Latvijas teātrī. Pirmizrāde šai izrādei notika 2010. gada 24. janvārī. Aktieris Djakonovs 2009./2010. gada sezonā par Mitjas lomu tika izvirzīts “Spēlmaņu nakts” balvai nominācijā “Gada spilgtākā debija”, bet Nastavševs tika nominēts kā gada jaunais skatuves mākslinieks, kā arī viņš ieguva Maskavas profesionāļu stipendiju “Teātra iniciatīvu atbalstam”.

Pagājušā gada pavasarī “Mitjas mīlestībai” bija viesizrādes Drēzdenē Baltijas skatuves mākslai veltītajā festivālā “szene:Baltikum”.

Patlaban Nastavševs “Mitjas mīlestību” vēlreiz iestudē Gogoļa centrā Maskavā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+