×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
20. augusts, 2015
Drukāt

Dirty Deal Teatro sezonu sāks ar “Traģisko pētījumu centru”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

10. septembrī ar izstādes-izrādes “Lietas” pirmizrādi tiks atklāts Dirty Deal Teatro “Traģisko pētījumu centrs”, pavēstīja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Daina Tabūna.

“Izstāde-izrāde “Lietas” ir “Traģisko pētījumu centra” atklāšanas projekts, kurā satiekas filozofs, režisore, mākslinieks, aktieri, miris dzejnieks, augi, kristāli, deviņi gliemeži un citas lietas. Projekts tapis, iedvesmojoties no ievērojamā franču dzejnieka un esejista Fransisa Ponža (1899-1988) darbiem. Aicinām apmeklēt izstādi brīdi pirms tās atklāšanas!” tā ar izstādi-izrādi “Lietas” iepazīstina radošā komanda – filozofs Ainārs Kamoliņš, režisore Daiga Kažociņa, mākslinieks Kaspars Groševs, aktieri Klāvs Mellis un Uldis Sniķers.

Bet vēl pirms tam, 5. septembrī no plkst. 19 līdz 01, mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts” apmeklētājiem būs iespēja vērot un pašiem piedalīties performancē “Noslēpumi nāk gaismā”. Tās laikā skatītāji varēs paviesoties vietās, kur nakts aizsegā nepazīstami cilvēki mēdz dalīties ar stāstiem, – taksometrā un pie bāra letes, ielūkoties anonīmās dienasgrāmatās, kā arī paši uzticēt savu noslēpumu svešiniekam.

Performances “Noslēpumi nāk gaismā” autores ir Marta Elīna Martinsone un Inga Gaile, par scenogrāfiju parūpēsies Ivars Veinbergs, bet par skaņu – Māris Butlers. “Svešinieku” lomās iejutīsies aktieri Reinis Boters, Dmitrijs Golasko, Daiga Kažociņa, Jānis Kronis, Marija Linarte, Āris Matesovičs un Ance Strazda. Ieeja pasākumā būs bez maksas.

Vēl septembrī tiks spēlēta dramaturga Jāņa Joņeva un režisora Mārča Lāča melnā komēdija “Bārdas”, Ingas Gailes un Martas Elīnas Martinsones iestudētais sieviešu tiesību varietē “Trauki” un Andra Kalnozola sirreālā biogrāfja “Benzīnvīrs”, kā arī repertuāra “Šmulītis” izrādes bērniem – “Baltā grāmata” un “Mākoņi”, pauž Tabūna.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+