Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
9. jūnijs, 2016
Drukāt

Disciplinārlieta pret tiesu izpildītāju

Foto: LETAFoto: LETA

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (NA) ierosinājis disciplinārlietu pret zvērinātu tiesu izpildītāju Rolandu Veinbergu saistībā ar viņa rīcību kādā izpildu lietā.

Viņa darbībā saskatīti regulējošu normatīvo aktu būtiski pārkāpumi, kas radījuši kaitējumu valsts un parādnieka interesēm. Šāds lēmums pieņemts pēc personas sūdzības un sāktās pārbaudes ietvaros iegūtās informācijas izvērtēšanas. Pārbaudē tika konstatēts, ka zvērināts tiesu izpildītājs piespiedu izpildi par parāda piedziņu 1500 eiro apmērā ir vērsis pret parādniekam piederošo nekustamo īpašumu. Patlaban tieslietu ministra ierosinātās disciplinārlietas materiāli ir nodoti izskatīšanai disciplinārlietu komisijai, kuras sastāvā ir divi zvērināti tiesu izpildītāji un viens Augstākās tiesas tiesnesis, kā arī divi pārstāvji no Tieslietu ministrijas. TV3 pagājušajā nedēļā ziņoja par atklāto gadījumu, kurā 1500 eiro parāda dēļ sieviete Pierīgā zaudēja vērtīgu nekustamo īpašumu. Tiesu izpildītājs Veinbergs īpašumu izsolē pārdeva “Latvijas pasta bankas” vadītājam Borisam Ulmanam par 180 000 eiro.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (17)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Draugiem Facebook Twitter Google+