Mobilā versija
+3.3°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 24. aprīlis, 2017
22. oktobris, 2015
Drukāt

Diskutēs par drukātā vārda nākotni

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Viens no priekšlasijumiem diskusijā būs veltīts arī Ernsta Glika tulkotajai Bībelei.

Šodien plkst.18 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks publiska diskusija par drukātā vārda nākotni, aģentūru LETA informēja diskusijas darba grupas pārstāvis Ainārs Dimants.

Diskusiju “No drukāta vārda uz zīmi: no drukāta vārda uz digitālo pasauli?” rīkos akadēmiskā vienība “Austrums” sadarbībā ar LNB. Tajā LNB Attīstības departamenta direktors Uldis Zariņš runās par drukātā vārda digitalizāciju, grāmatu veikalu tīkla “Jānis Roze” pārstāvis Ainārs Roze uzstāsies ar runu “No Glika līdz e-grāmatai”, bet starptautiskās informācijas tehnoloģiju grupas DPA kvalitātes vadītāja Sanita Meijere meklēs atbildi uz jautājumu, vai grāmatas nākotne slēpjas mākonī.

Drukātā vārda nākotnei veltītā diskusija būs 13. atklātā Andrieva Eiches sabiedriskā diskusija.

Gadskārtējā diskusija tiek rīkota pēc akadēmiskās vienības “Austrums” vecbiedra, ģenētiķa, Stokholmas Universitātes docenta un zinātņu doktora Andrieva Eiches (1934-2014) ierosmes. Gaidīti visi interesenti, it īpaši studenti. Pirmo atklāto sabiedrisko diskusiju “Par Latvijas pilsoņu valstisko apziņu domājot” “Austrums” sarīkoja 2003.gadā.

Pievienot komentāru

Kas kritīs no Dziesmu svētku estrādes? (4)Firmas "Re&Re" augstās cenas un negadījumi to būvētajos objektos netraucē dabūt pasūtījumus.
Draugiem Facebook Twitter Google+