×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
19. februāris, 2015
Drukāt

Diskutēs par mākslas balvu piešķiršanas procesu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 24. februārī plkst. 18:30 Latvijas Laikmetīgās Mākslas centra Ofisa galerijā notiks saruna par balvu piešķiršanas procesu Latvijas vizuālajā mākslā diskusiju cikla “Pārvarot plaisu. Meklējot ceļus pie laikmetīgās mākslas” ietvaros, LA.lv uzzināja LMC.

Diskusijā par balvu piešķiršanas procesu visuālajā mākslā piedalīsiess Purvīša balvas Ekspertu darba grupas vadītāja 2013. / 2014. gadā Elita Ansone, Totaldobžes Mākslas balvas organizators Kaspars Lielgalvis un kim? Laikmetīgās mākslas centra Rezidenču Balvas pārstāve Zane Onckule, sarunu vadīs kuratore Līga Lindenbauma.

Šī mēneša vizuālās mākslas dzīves aktualitāšu centrā ir vairākas balvas un to piešķiršanas process. 17. februārī Totaldobže Mākslas centrs pasniedza balvu par Vērtīgu radošo darbību 2014. gadā, 20. februārī uzzināsim Purvīša balvas 2015 laureātu, savukārt 27. februārī tiks izziņots kim? Rezidenču balvas ieguvējs. Katra no balvām iezīmē citu institucionālo nozīmi, savus vērtēšanas kritērijus un ekspertus, kā arī nominēto autoru loku. Ar ko skaidrojama balvu dažādība, kādi ir katras balvas piešķiršanas kritēriji un ar ko būtu jārēķinās māksliniekiem, kuri vēlas iegūt kādu no balvām?

Diskusija notiek cikla “Pārvarot plaisu. Meklējot ceļus pie laikmetīgās mākslas” ietvaros, kura norisinās reizi mēnesī Latvijas Laikmetīgās Mākslas centrā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+