×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
21. septembris, 2013
Drukāt

Diskutēs par vardarbības un pazemošanas novēršanu skolās

Foto-LETAFoto-LETA

Nākamnedēļ, 25.septembrī, Kaņepes kultūras centrā notiks diskusija par to, kā novērst vardarbību un pazemošanu skolās, aģentūru LETA informēja organizatori.

“Emocionāli, fiziski vai verbāli – jebkurā no šiem veidiem var izpausties pazemošana un vardarbība. Bērnu un jauniešu vidū izglītības iestādēs vardarbības gadījumi jau kļuvuši teju vai par ikdienu. Biežākie pazemošanas iemesli meklējami gan ģimenes sociālajā stāvoklī, gan bērna “citādībā” vai pat labās sekmēs,” akcentē diskusijas organizatori.

Tās laikā mēģinās rast atbildes uz to, kas veicina agresijas izpausmes pret vienaudžiem un kādas var būt pazemošanas sekas, cik ģimene un sabiedrība ir līdzatbildīga par mācību iestādē notiekošo.

Diskusijas panelī piedalīties aicināta Tiesībsarga biroja bērnu tiesību aizsardzības nodaļas vadītāja Laila Grāvere, centra “Dardedze” programmas “Drosme draudzēties” vadītāja Baiba Drone, ārste psihoterapeite Gunta Andžāne, Jaunjelgavas vidusskolas direktore Lauma Mīlīga, Izglītības ministrijas Izglītības departamenta vadītājas vietniece Baiba Bašķere un Tieslietu ministrijas Krimināltiesību departamenta juriskonsulte Evita Miezāne. Diskusiju vada Baiba Strautmane.

Diskusija “Kā novērst vardarbību un pazemošanu skolās?” trešdien plkst.18 notiks Kaņepes kultūras centrā, Skolas ielā 15, Rīgā. To varēs vērot arī tiešraidē sabiedriskās politikas portālā “politika.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+