×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
1. novembris, 2016
Drukāt

Dita Lūriņa un Daumants Kalniņš sastapsies “Sudraba slidās”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē notiks Rīgas Ziemassvētku koncerts “Sudraba slidas”, kas veidots pēc sirsnīgā Mērijas Meipsas-Dodžas Ziemassvētku stāsta motīviem, LA.lv pavēstīja rīkotāji.

Rīgas Ziemassvētku koncerta klausītāji aktiera Jura Žagara vadībā koncerta pirmajā daļā iejutīsies Mērijas Meipsas-Dodžas grāmatas “Sudraba slidas” notikumos un varoņu pārdzīvojumos. Sirsnīgo Ziemassvētku stāstu par sapņiem un to piepildīšanos, par mīlestību pret saviem tuvākajiem, par slidošanas sacensībām, par laimīgām beigām, kuras pienāk tad, ja darbi ir godīgi un cēli, izdziedās solisti Dita Lūriņa, Daumants Kalniņš, Žoržs Siksna Ingus Pētersons, vokālā grupa “Framest” un kori. Savukārt koncerta 2. daļā atgriezīsimies mūsdienās un svinēsim svētkus visi kopā!

Koncertā skanēs populāras Ziemassvētku melodijas “Let it Snow”, “Winter Wonderland”, “We Wish You a Merry Christmas”, “White Christmas”, Ainara Virgas dziesma “Eglīte”, Arvīda Žilinska “Svētki ledus pilī”, Raimonda Paula “Ziemeļblāzmas romance”, kā arī klasiskā mūzika – Cēzara Franka “Panis Angelicus”, Adolfa Adāna “Ak, svētā nakts”, Džoakīno Rosīni uvertīra operai “Vilhelms Tells” un Dž. Kačīni / V. Vavilova “Ave Maria”.

Koncertā piedalīsies iemīļotie aktieri Dita Lūriņa, Juris Žagars, izcilais džeza mūziķis Daumants Kalniņš un latviešu estrādes leģenda Žoržs Siksna, kas izpildīs populāras latviešu un ārzemju komponistu Ziemassvētku dziesmas un klasiskās mūzikas šedevrus. Tāpat koncertā piedalīsies arī vokālā grupa “Framest”, koris “Maska”, Emīla Dārziņa jauktais koris un orķestris “Rīga”. Diriģents – Valdis Butāns.

Mākslinieciskā vadītāja – Ilona Breģe, scenogrāfs – Artūrs Arnis, kustību režija – horeogrāfs Alberts Kivlenieks, skaņu režisors – Andris Ūze.

Koncertu sākums: 25. decembrī plkst. 17 un 26. decembrī plkst. 14.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+