Kultūra
Teātris un kino

Dita Lūriņa viesosies “Sarunās Smiļģa kabinetā” 0

Foto: LETA

17. augustā plkst.18 LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejā viesosies brīnišķīgā Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa, piedaloties apmeklētāju iecienītajās “Sarunās Smiļģa kabinetā”, pavēstīja teātra direktors Jānis Siliņš.

Aktrise stāstīs par savu darbu Nacionālajā teātrī, par lomām, kolēģiem un radošā darba savdabību.

Dita Lūriņa ir Nacionālā teātra aktrise no 2000. gada un septiņpadsmit gadu laikā ir kļuvusi par daudzpusīgu skatuves mākslinieci, kura vienlīdz veiksmīgi atveido dramatiskās un rakstura lomas un spoži sevi apliecina visdažādākajos muzikālajos uzvedumos. 2001. gadā D. Lūriņa ir saņēmusi “Spēlmaņu nakts” jaunās aktrises balvu, bet šajā sezonā jau atkārtoti nominēta gada aktrises titulam par Elzas lomu izrādē “Sieviete” un titullomu izrādē “Trīne”. Tikko viņa jau atkārtoti saņēma arī Veltas Līnes ceļojošo balvu aktrises Antas Klints gredzenu par spilgtāko mīlētājas lomu “Sieviete” iestudējumā.

Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā jau trešo sezonu turpinās Sarunas Smiļģa kabinetā. Šī gada katra mēneša trešajā ceturtdienā no plkst. 18 līdz 19.30 sarunājamies ar spilgtām Latvijas teātra personībām, kuras savā mākslinieciskajā darbībā vistiešākā veidā pierāda Eduarda Smiļģa proponēto klasisko trīsvienību: skaidrība, vienkāršība, kaislība! Sarunu vada muzeja vadītājs, profesors Jānis Siliņš.

Biļešu cenas pieaugušajiem 4 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 2 eiro.

Saistītie raksti
LA.lv