Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. marts, 2016
Drukāt

Bērna prātā: vīrieši Rīgā ar kartupeļiem apšauda logus, līdz iejaucas policija (3)

Foto - VPFoto - VP

Likumsargi Rīgā aizturējuši vīriešus, kas, izmantojot paštaisītu ierīci, ar kartupeļiem šāva pa neapdzīvotas ēkas logiem, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā (VP).

Svētdien, 28.februārī, ap plkst.08.00 Rīgas Zemgales iecirkņa policisti saņēma informāciju, ka vīrieši Rīgā, Bauskas ielā šaudās pa mājas logiem. Zvanītājs informēja policistus par huligānu pazīmēm. Notikuma vietā ieradās Ceļu policijas ekipāža, kas ieraudzīja aizdomās turamās personas. Taču vīrieši, pamanot policijas automašīnu, metās bēgt, pa ceļam nometot arī kādu priekšmetu. Huligāni netika tālu, jo policisti viņus turpat aizturēja.

Likumsargi noskaidroja, ka aizturētie – 1989.un 1981.gadā dzimušie vīrieši ar paštaisītu ierīci, kas veidota no kanalizācijas caurulēm, bija šāvuši pa neapdzīvotas ēkas logiem ar kartupeļiem, tos izsitot. Aizturētie atzina savu vainu noziegumā un šobrīd par huligānismu, kas saistīts ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, ir uzsākts kriminālprocess.

Par šādu noziegumu likumā ir paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs, naudas sods un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kartupeļu lielgabala rasējumus studijā!

  2. vini piesava lielgabalu lai varetu saut narkotikas uz cietumu

  3. pasaulē kartupeļu šāvejs ir samērā populārs, pat sacensibas ir kurš krutāku un labāku uztaisis. protams ka agri vai vēlu ari pie mums kāds sāks meistarot

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+