Latvijā

Dīvāni interjerā0

Interjera radīšana ir liela māksla. Tas nav vis tik vienkārši kā tikai iegādāties mēbeles un salikt tukšā telpā. Mēbeles ir jāizvēlas, jāapskata un jāaptausta. Ne vien krāsa, bet arī materiāls ir tas, kas jums var likties būtiskāks kā sākumā šķitis.

Lietotas mēbeles – PAR vai PRET?

Mēs esam diezgan taupīgi reizi pa reizei. Uz ko taupīt, tas katram pašam labāk zināms. Tomēr skaidrs kā diena, ka daudziem patīk taupīt naudu uz mēbeļu rēķina. Protams, kamdēļ neiegādāties lietotu datora galdu vai drēbju skapi, vai galdu, kas saglabājies lieliskā stāvoklī.

Arī lietotu gultu var pirkt, ja vien tā sastāv tikai no karkasa, bez mīkstajām daļām.

PAR – bieži vien var atrast lietotas mēbeles, kas saglabājušas jaunas mēbeles izskatu. Ir cilvēki, kas savas mantas ļoti sargā un saudzē.

PAR – lietotai precei ir lētāka cena kā veikalā nopērkamai.

PRET – var gadīties “iegrābties” kādos slēptos defektos. Ne visi pārdevēji ir godīgi.

PRET – blaktis. Mēbelēs (īpaši dīvānos un citās mīkstās mēbelēs) var būt blaktis, par kurām sākumā pat nenojautīsiet. Negodīgs pārdevējs, kuram prātā vien naudas iegūšana, jums par to pavisam noteikti nepateiks. Mēbeles, kuras apsēdušas blaktis, ir jāmet laukā, nevis jāpārdod.

PRET – var nākties pašiem domāt par to, kā iegādāto mēbeli atvest līdz mājām un ienest telpās.

Dīvāni – mēbele, kas sastopama katrā mājā

Dīvāni ir tādas mēbeles, ko gribas saukt par universālām. Tās iederas lielā mājā, mazā dzīvoklī, garāžā, birojā un pat ārsta kabinetā. Dīvāns ir ērts, mūsdienās aprīkots ar dažādiem gadžetiem. Tas izmantojams gan kā ēdamvieta, gan kā guļamvieta. Kur vēl labāku mēbeli?

Lai iegādātos labu dīvānu, jums vajadzēs doties uz veikalu, lai aptaustītu audumus, tekstūras, apsēstos un novērtētu vizuāli izvēlēto mēbeli. Tiem, kam galīgi nav laika to visu darīt, varam ieteikt iegādāties internetā. Veikals 220.lv piedāvā plašu mēbeļu izvēli, tostarp arī dažādus dīvānus. 220.lv mājaslapa ir izveidota tā, lai ātri un bez liekas piepūles atrastu preces, kas jums interesē. Izvēlieties, pasūtiet un gaidiet piegādi mājās. 220.lv vienmēr iepriecina savus pircējus ar interesantiem piedāvājumiem, atlaidēm un izpārdošanām.

Dīvāns telpā

Ir redzēti tik dažādi varianti kā dīvāns var tikt izvietots telpā un interjerā kopumā. Vieni vēlas satilpināt vienā telpā visu – gultu, dīvānu, skapi, mazos skapīšus un vēl lērumu mēbeļu un mantu. Citiem patīk minimālisms, tas redzam lielu telpu, dīvānu, žurnālgaldiņu un tas bieži vien arī viss. Skaisti, viegli kopjami, bez lielām detaļām.

Dīvāns telpā vienmēr izskatās labi tad, ja pareizi izvēlēts. Ja tapetes ir, piemēram, baltas, vai sienas vienkārši balti krāsotas, tad interjerā iederas jeb kurš vienkrāsainais dīvāns. Nepārspīlējiet ar ziedu rakstiem, raibām un košām mēbelēm. Domājiet uz priekšu – ja pēkšņi vēlēsieties taisīt remontu un mainīt tapetes vai sienu krāsu – vai vecais dīvāns iederēsies interjerā vai nāksies pirkt jaunu?

Mēbeles krāsai jābūt universālai. Tas var būt neitrāli pelēkā krāsā, pelēks ar melnu, pelēks ar baltu. Šādi neitrāli varianti ir pieejami. Ja nav uz vietas veikalos, tad iespējams pašiem pasūtīt sev vēlamo krāsu vai krāsu salikumu.

Ja vien kaut reizi esat bijuši mēbeļu veikalā, tad noteikti zināt, ka pie katra dīvāna parasti izvietots audumu paraugu katalogs. Tur sakāroti ne tikai dažādu krāsu audumi, bet arī dažādu cenu kategoriju materiāli. Ir lētāki – tie parasti ir plānāki, rēķinieties, ka šāds audums ātrāk izdils un nolietosies. Tāpat ir dārgāki audumi – tie būs kvalitatīvāki pēc skata, kā arī ilgāk kalpos. Viss ir ļoti vienkārši – ja piemaksāsiet par labāku dīvāna audumu, tad dīvāns izskatīsies labāk un kalpos ilgāk. Ticiet, ir vērts piemaksāt par labāku kvalitāti.

Lai izvēlētos savu dīvānu, varat pasmelties idejas dažādās interjera lapās vai žurnālos. Ļoti mūsdienīgs rīks – Pinterest, īsta ideju vācele. Skatieties, meklējiet, saprotiet, kādas ir jūsu vēlmes. Dīvāns ir mēbele ne tikai praktiskiem nolūkiem, bet arī skaistumam.

Vienmēr laipni gaidīti 220.lv veikalā, kur varat iegādāties jebkuru dīvānu par allaž lieliskām cenām!

LA.lv