Divas “Daugavas” pastumj malā “Skonto” 0

Latvijas virslīgas čempionātā futbolā līderpozīcijas atguvusi Daugavpils “Daugava”, kas savā laukumā ar 2:0 pārspēja “FC Jūrmala”. Tikmēr daugavpiliešu tuvākie konkurenti “Skonto” spēlēja neizšķirti 1:1 pret Rīgas “Daugavu”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 71

Daugavpils “Daugavai” pret jūrmalniekiem bija īpaši rēķini kārtojami par pirmajā aplī piedzīvoto 1:6 zaudējumu. Daugavpiliešiem jau pirmajā puslaikā bija vismaz četras iespējas gūt vārtus, no kurām tika izmantotas divas. Ar to pietika, lai spēles iznākums būtu atrisināts pirmajā puslaikā un “Daugava” ierakstītu turnīra tabulā devīto panākumu. Kā izrādījās, uzvaru, kas latgaliešiem atgriež līderpozīcijas virslīgas tabulā.

Tikmēr līdzšinējie līderi “Skonto” nespēja tikt galā ar Jurija Popkova vadīto sīksto Rīgas Daugavu”. Lielāko spēles daļu iniciatīva bija “Skonto” futbolistiem, viņi pirmie guva vārtus, tomēr uzvarēt nespēja – 77. minūtē Sokoļskis pēc stūra sitiena panāca izlīdzinājumu. Spēles beigās iespēja izraut uzvaru bija abām komandām, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

27. jūnijā tiks aizvadīts pārējās trīs kārtas spēles: “Metta/LU” – “Spartaks” (19.00 NSB Arkādija stadionā), FK “Jelgava” – FK “Ventspils” (18.00 Zemgales OC stadionā), FB “Gulbene” – “Liepājas metalurgs” (19.00 Gulbenē).

LATVIJAS VIRSLĪGA

“Daugava” (D) – FC “Jūrmala” 2:0 (2:0). Ziziļevs (16.), Uļjanovs (39.).

“Daugava” (D) – “Skonto” 1:1 (0:1). Sokoļskis (77.) – Šabala (19.).

1. “Daugava” (D) 31 (9-4-3, 26:18)

2. “Skonto” 29 (8-5-2, 23:13)

3. FK “Ventspils” 26 (8-2-4, 27:11)

4. “Spartaks” 26 (7-5-3, 28:18)

5. “Liepājas metalurgs” 21 (6-3-4, 16:11)

6. “Daugava” (R) 17 (4-5-7, 18:27)

7. FC “Jūrmala” 16 (3-7-5, 18:18)

8. “Gulbene” 15 (4-3-8, 14:27)

9. FK “Jelgava” 11 (3-2-9, 13:25)

10. “Metta/LU” 10 (2-4-9, 14:29)

Labākie vārtu guvēji: Mamuka Gongadze (“Daugava” D) 10, Josuke Saito (“Gulbene” ) 9 , Danils Turkovs (FK “Ventspils”), Davids Kortess (“Spartaks”) pa 7, Hairo Moskera (“Spartaks”) 6.