Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
28. oktobris, 2016
Drukāt

“Sony” izziņojis divas jaunas sporta kameras

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Sony” izziņojis divas jaunas ekstrēmo sporta veidu kameras “FDR-X3000R” un “HDR-AS300R”. Pirmā saņēmusi 4K izšķirtspējas video uzņemšanu, bet otrās īpašniekam nāksies iztikt ar 1080 pikseļu izšķirtspēju.

Abas saņēmušas jaunu optisko attēla stabilizācijas sistēmu “Balanced Optical SteadyShot”, abām ir “Exmor R CMOS” sensori ar “BIONZ X” attēla apstrādes procesoriem. Tāpat abām ir “Zeiss Tessar” objektīvi ar samazinātu t.s. “zivsacs” efektu. Tās ir drošas pret ūdens šļakatām, tomēr ne pilnīgi ūdensdrošas. “FDR-X3000R” maksās 450 eiro, bet “HDR-AS300R” ap 300 eiro.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+