×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
17. maijs, 2012
Drukāt

Divās lietās par kukuļņemšanu aiztur četrus policistus

Valsts policijas Iekšējās drošības birojs pēdējā laikā aizturējis četrus policistus uz aizdomu pamata par kukuļņemšanu. Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa aģentūru BNS informēja, ka ceturtdienas rītā Jelgavā speciāla izmeklēšanas eksperimenta laikā aizturēti divi patruļdienesta rotas darbinieki.

 

Abas amatpersonas aizturētas pēc tam, kad no autovadītāja, kura transportlīdzeklim nebija izieta tehniskā apskate, pieprasīja 40 latu kukuli.

Savukārt Rīgā par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu personu grupā aizturētas divas Ziemeļu iecirkņa un Bolderājas iecirkņa kriminālpolicijas amatpersonas, kā arī trīs civilpersonas par starpniecību kukuļņemšanā.

Aizturētie pēc iepriekšējas vienošanās imitēja policijas pārbaudi un, lai pret personu netiktu vērstas policijas sankcijas, pieprasīja 2500 latu kukuli.

Jau ziņots, ka nesen Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja izmeklēšanā atklājies, ka kāda komercuzņēmuma īpašnieks ir pieņemts darbā kā Latgales reģionālās pārvaldes darbinieks, kurš faktiski nav veicis dienesta pienākumus, bet ir saņēmis atalgojumu.

Valsts policijas Latgales reģionālās pārvaldes personāla vadības nodaļas priekšnieks, izmantojot savu dienesta stāvokli, iespējams, nodrošinājis personai amatu policijā un atbalstījis viņu naudas līdzekļu izkrāpšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+