×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
14. decembris, 2017
Drukāt

Divas metāla kaudzes: izskan versijas par traģēdiju uz Tīnūžu šosejas (5)

Foto no skaties.lvFoto no skaties.lv

Šogad uz Tīnūžu – Kokneses šosejas jau notikušas astoņas avārijas, kurās bojā gājuši divi cilvēki, bet vēl 10 ir cietuši.

Arī ceturtdienas, 14. decembra rīts, uz šīs šosejas iesācies ar smagu avāriju, kas prasījusi kāda jauna vīrieša dzīvību.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. To šoseju vajag slēgt, jo mūsu šoferi viņu defaultā uztver kā autobāni bez ātruma ierobežojum vai arī tur ira kaut kas noburts, kas pievelk idiotus no visas Latvijas vienuviet. Es tur pāris reizes izbraucu un pietika, lai saprastu, ka vairs nekad šo autostrādi neizmantošu. Vienā no reizēm kaut kāds idiots ar 80 gadu audi ziepjutrauku aplī apdzina pa labās buses grantēto apmali, uzrāva granti tā, ka viss mans vējstikls pārvērtās necaurredzamā sienā no plīsumiem.

  2. ja jūs zinātu, kādi idioti pie stūres………………..uz ielas neizietu

  3. Kamēr Latvijas teritorijā uz galvenajām tranzīta un lielākajiem starppilsētu ceļiem satiksme netiks organizēta uz divām joslām katrā virzienā, būtiski nekas nemainīsies, drūmā statistika par bojā gājušajiem tikai pieaugs. Pusjoslas uz A1 u.c. citiem maršrutiem, tā arī neesam iemācījušies lietderīgi un pareizi izmantot, par kustību “apļos”, runāt vispār nav vērts. Kā esam (ar to domāju – atbildīgie satiksmes kustības plānotāji un organizētāji) palikuši pagājuša gadsimta domāšanas līmenī, tā arī “rullējam” joprojām.

  4. Galvas ir jāārstē, šosejai nav nekādas vainas.

  5. Metālu kaudzes var sanākt tikai ,ja brauc virs 90. Bet kopumā tās drošības zvaigznes pieškir pie 45km/h par ko neviens neraksta…..ja abi brauc virs 100 frontalajā sadursmē ir tikai līķi…..principā arī 90 ir daudz ja tràpīsi smagajā…. mums àtrgaitas šoseju nav un nebūs……jo vajag nodalītās joslas….un 80 uz grants ceļiem bij pareizs lēmums….

Draugiem Facebook Twitter Google+