Mobilā versija
+19.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 21. jūlijs, 2017
11. novembris, 2014
Drukāt

Divas Rotko gleznas izsolē pārdod par vairāk nekā 76 miljoniem (2)

Foto: AFPFoto: AFP

Rotko glezna "Bez nosaukuma" Ņujorkas "Sotbija" izsolē pārdota par 36,5 miljoniem dolāru.

Ņujorkas “Sotbija” izsolē divas Daugavpili dzimušā ekspresionista Marka Rortko gleznas pārdotas par vairāk nekā 76 miljoniem dolāru, vēsta izsoļu nams.

Gleznas piederēja Reičelai “Banijai” Melonai, martā 103 gadu vecumā mirušā filantropa Pola Melona atraitnei. Šodienas izsole esot izlikta vēl viena Rotko glezna.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Rotko “māksla” ir tipisks cilvēku apmuļķosanas mēģinājums, cerībā uz kādu arābu šeihu, vai japāņu vai ķīniešu jaunbagātnieku. Pagaidām Rotko vērtību ceļ žīdu izsoļu mafija, pārdodot šos šedevrus viens otram un gaidot bagāto vientiesīti….

  2. Kurš idiots vēl, bez ** izsoļu mafijas spēj “novērtēt” vēl šos “supermākslas šedevrus”. Kā teicis viens zinošs vīrs, jebkurš nabags var kļūt par miljonāru, ja viņa veco kurpi, kāds pirks par miljonu, tiesa, esot vajadzīgs “precedents” iepriekš arī par viņa kabatas lakatiņu.

Viktorija Streiča: Nesauciet mani par režisori!Tradicionālo Jēkabpils Operas dienu ietvarā piektdien, 22. jūlijā, Krustpils brīvdabas estrādē ar Eltona Džonsa un Tima Raisa Brodvejas mūziklu "Aīda" viesojas Kauņas Valsts muzikālais teātris no Lietuvas. Titullomā teātra vadošā aktrise Viktorija Streiča.
Draugiem Facebook Twitter Google+