Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
11. novembris, 2014
Drukāt

Divas Rotko gleznas izsolē pārdod par vairāk nekā 76 miljoniem (2)

Foto: AFPFoto: AFP

Rotko glezna "Bez nosaukuma" Ņujorkas "Sotbija" izsolē pārdota par 36,5 miljoniem dolāru.

Ņujorkas “Sotbija” izsolē divas Daugavpili dzimušā ekspresionista Marka Rortko gleznas pārdotas par vairāk nekā 76 miljoniem dolāru, vēsta izsoļu nams.

Gleznas piederēja Reičelai “Banijai” Melonai, martā 103 gadu vecumā mirušā filantropa Pola Melona atraitnei. Šodienas izsole esot izlikta vēl viena Rotko glezna.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Rotko “māksla” ir tipisks cilvēku apmuļķosanas mēģinājums, cerībā uz kādu arābu šeihu, vai japāņu vai ķīniešu jaunbagātnieku. Pagaidām Rotko vērtību ceļ žīdu izsoļu mafija, pārdodot šos šedevrus viens otram un gaidot bagāto vientiesīti….

  2. Kurš idiots vēl, bez ** izsoļu mafijas spēj “novērtēt” vēl šos “supermākslas šedevrus”. Kā teicis viens zinošs vīrs, jebkurš nabags var kļūt par miljonāru, ja viņa veco kurpi, kāds pirks par miljonu, tiesa, esot vajadzīgs “precedents” iepriekš arī par viņa kabatas lakatiņu.

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+